Wiśniewski jedzie po Sablewskiej

Twierdzi, że oszukała Edytę.

Do TVN zgłosiło się wiele osób z branży muzycznej, które zaproponowały swoją kandydaturę na jurora "X-Factor". Ponoć w gronie tych osób był sam Michał Wiśniewski . Stacja TVN (całe szczęście) nie wzięła jego kandydatury pod uwagę. Wiśniewski ciężko to przeżył i postanowił włączyć się do dyskusji na temat udziału Mai Sablewskiej w programie TVN i jej rozstaniu z Edytą Górniak .

Przewidziałem oszustwo Mandaryny przez Kanclerz, Rubika przez Kanclerz, Dody przez Sablewską i Edyty przez Sablewską ! I nie jestem jasnowidzem ! Nikt się nie słuchał ... Popie... Wiśniewski :-( Ale szczęśliwy... Bosko! - napisał na swoim Facebooku Michał.

Edyta GórniakEdyta Górniak kapif

Wiśniewski jest uczulony na punkcie menadżerów. Kiedyś prowadził wojnę medialną ze swoją byłą menadżerką, Katarzyną Kanclerz . Co w tym wszystkim robi Sablewska? Maja pracowała z Katarzyną Kanclerz przy programie "Jestem jaki jestem", gdy słynna menadżerka zajmowała się jeszcze Wiśniewskim.

To, że Michał nie jest jasnowidzem wiedzieliśmy od dawna. Gdyby było inaczej, gwiazdor przewidziałby tak smutny koniec swojej kariery.

Sancita

Zobacz także:

Michał NIE JEST już menadżerem Mandaryny!

Tajner dał Wiśniewskiemu zgodę na ślub

Więcej o: