Górniak o Sablewskiej, Dodzie i Allanie

- Nie rozstajemy się z Mają - Edyta zdementowała pogłoski.

Współpraca Edyty Górniak i Mai Sablewskiej od początku budziła zainteresowanie mediów. Pisano, że Maja długo nie wytrzyma z kapryśną Edytą, która często zmienia menadżerów. Jakimś "cudem" Maja wytrzymała. Plotki jednak nie ucichły. Ostatnio jeden z tabloidów napisał, że obowiązki Mai przejął nowy partner życiowy Edyty . Maja Sablewska powiedziała nam, że to bzdura, bo ona nadal pracuje z Edytą. Również Górniak odniosła się do tych plotek.

Nie rozstajemy się z Mają. Pisano, że się rozstajemy już od początku naszej współpracy. Zgadzam się z moją koleżanką (Dodą - red.). W sumie to nie koleżanką. Maja jest jednak oszustką, bo obiecała mi, ze po "Tańcu z gwiazdami" będę miała w styczniu miesiac wolny, a będę miała tylko tydzień - powiedziała w "Dzień dobry TVN" Edyta Górniak.

Edyta Górniak ciężko trenuje do " Tańca z gwiazdami ", ale każdą wolną chwilę poświęca Allanowi. On jest dla niej priorytetem. Górniak zdradziła, że jej syn chciałby wystąpić w programie "Mam talent". Prowadząca "DDTVN", Magda Mołek była zaskoczona formą swojej rozmówczyni. Edyta była wesoła, uśmiechnięta, radosna. Szczęśliwa jak nigdy.

Sancita

Zobacz także:

Górniak KRÓLOWĄ okładek. Pokonała Dodę

Górniak i Sablewska są jak siostry

Więcej o: