Fajna gra na horyzoncie: Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole

Już niedługo na ekranach kin zadebiutuje film Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole. W tym samym czasie w sklepach pojawi się gra o tym samym tytule

O czym jest gra?

Gra zapozna dzieci, fanów filmu i popularnej serii książek "Strażnicy Ga'Hoole" z epicką historią o walce dobra ze złem, gdzie gracze wcielą się w rolę Strażnika- uskrzydlonego wojownika i obrońcy sowiego świata. Legend of Guardians: The Owls of Ga'Hoole pozwoli graczom stworzyć i kontrolować sowę podczas porywającej podróży po baśniowych krainach.

Gra Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole oferuje graczowi świeżą i ekscytującą rozgrywkę oddającą loty i walki sów przy użyciu intuicyjnego i wygodnego sterowania. Gracze będą mogli robić o wiele więcej niż tylko latać - wyścigi, walki i rozwój umiejętności w rozległym, pięknie oddanym środowisku czynią grę jeszcze bardziej wciągającą. - mówi Samantha Ryan, Wiceprzewdonicząca działu Produkcji i Rozwoju, Warner Bros. Interactive Entertainment

Na postawie filmu w reżyserii Zacka Snydera i serii książek autorstwa Kathryn Lasky, gra Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole produkowana jest na PlayStation 3 i Xbox360.

Gra "Legend of the Guardians: The Owl of Ga'Hoole" dostępna będzie w okolicy premiery filmu: " Legendy Sowiego Królestwa: Strażnicy Ga'Hoole". Film wejdzie do polskich kin 15 października.

mat.prasowe

Jesteście zainteresowani grą?

Przeczytaj także:

Fajny film na horyzoncie - Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga`Hoole

Więcej o: