Borys Czapiewski to były tancerz z zespołu Mandaryny . Jest znany w Polsce z singla "My Love", ale niewielu wie, że jakiś czas temu 22-latek podpisał kontrakt z zagraniczną wytwórnią i jego singiel ma być wydany w 30 krajach!
Już teraz piosenka "My Love" robi całkiem niezły zamęt na listach przebojów m.in.... w Chorwacji i w Rumunii! Klip do piosenki zdobył sporą popularność m.in. na antenie tamtejszej stacji UTV. Grają ją też na hiszpańskich dyskotekach.
Borys zamierza pojechać na południe Europy z serią koncertów.
Cieszę się, że moje piosenki przypadły do gustu zagranicznej publiczności. Na koncertach dam z siebie wszystko - zapowiada w rozmowie z Plotkiem.
Trzymamy kciuki!
Aik
Przez lata dostawała od Dymnej wyjątkowe prezenty. Dziś niemal nie mają kontaktu
Kazik zmagał się z problemami zdrowotnymi. Tym zdjęciem wywołał niemałe poruszenie
To już pewne! Olbrychski zagra w "Ranczu" i zastąpi innego aktora
Michel Moran wprost o darmowej wodzie w restauracjach. To ma zamiar zrobić
Ich konflikt rozgrzewał media, interweniować musiała policja. Wiadomo, co z Waligórską i Naderem w nowym "Ranczu"
Nowe zdjęcia Agaty Dudy to rzadkość. Taką fryzurę nosi obecnie
Majątek Beaty Szydło bez tajemnic. Wysokość emerytury zaskakuje
Posłanka Lewicy pokazała kadry z bajkowego ślubu. Jej mężem został znany dziennikarz
Grabowski przerwał występ, bo zrozumiał, że jest... pijany. Nie do wiary, co zrobił później