Nowa aplikacja do The Sims 3 na horyzoncie!

Narzędzie The Sims 3: Stwórz wzór da Wam nowe możliwości

EA Sims Studio umożliwi graczom tworzenie dowolnych wzorów i umieszczanie ich w grze The Sims 3 ! Program zatytułowany The Sims 3: Stwórz wzór trafi do Was tego lata i będzie można go pobrać całkowicie za darmo za pośrednictwem strony p l.TheSims3.com . Zarejestrowani użytkownicy będą mogli w łatwy sposób zaprojektować dowolny wzór przy użyciu dziesiątek obrazów dostępnych w Bibliotece wzorów lub modyfikować własne obrazki. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, zaś satysfakcją z pewnością stanie się możliwość dzielenia się swoją pracą za pomocą Giełdy wymiany.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

~ Mistrzowie wzorów. Będąc oficjalnym programem służącym do edycji wzorów, The Sims 3 Stwórz wzór umożliwia graczom tworzenie własnych projektów i bezpieczne dodawanie ich do gry.

~ Projektowanie otoczenie. Gracz może nakładać nowo stworzone wzory na różne przedmioty, m.in. meble, ubrania, podłogi i ściany.

~ Potężne i łatwe w użyciu. Łatwy w użyciu program jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników, od początkujących, po zaawansowanych projektantów.

~ Podgląd przed użyciem. Gracz może zobaczyć stworzony przez siebie wzór w trójwymiarze za pomocą jednego kliknięcia, a następnie wyeksportować go wprost do gry.

~ Dziel się! Fani z całego świata mogą dzielić się swoimi projektami przy pomocy Giełdy wymiany.

The Sims 3: Stwórz wzór umożliwia graczom tworzenie milionów dowolnych wzorów i umieszczanie ich w świecie Simów, dzięki czemu stanie się on jeszcze bardziej unikalny. Możesz wykorzystać swój deseń, kiedy tylko tego zapragniesz, wszystko jest w zasięgu ręki. Wystarczy tylko spróbować.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.ea.pl

Myślicie, że to będzie fajne narzędzie?

Więcej o: