Żuławski o Rosati: Osoba mało inteligentna...

Wojna reżysera z aktorką trwa.

Przepychanki między Weroniką Rosati i Andrzejem Żuławskim ciąg dalszy. W wywiadzie dla "Przeglądu" reżyser odniósł się do pozwu aktorki o zniesławienie. W wulgarnych słowach skomentował zarzuty.

Ta młoda aktorka, Rosati, uważa, że to jest o niej. Sama zgłasza się na ochotnika. Z racji tego, że w Nocniku jest dość ostro napisane o sposobie myślenia, o parciu na Hollywood, nie powinna tak uważać, jeżeli chce zachować twarz. Osoba inteligentna w takim przypadku zamyka dziób i mówi, że nie czytała. Osoba mało inteligentna będzie jak kornik wwiercać się, aż jej udowodnią. Albo wtedy wyjdzie bardzo źle na tym, bo to nie jest o niej.

Żuławski ma jednak obawy, że sąd przychyli się do wniosków Rosati i zasądzi odszkodowanie .

Gdyby zasądzono tępym wyrokiem karę finansową, to nie zapłacę ani grosza, bo nie mam. Nigdy nie miałem specjalnie pieniędzy, bo nigdy też nie usiłowałem robić kariery, ani liczyć się z czymkolwiek... Gdyby do tego doszło, poproszę o karę więzienia, dlatego że siedzenie za wolność słowa jest rzeczą szlachetną.

Reżyser może zostać męczennikiem o wolność słowa , a Weronika dalej będzie próbowała udowodnić, że książkowa Esterka to ona. Kto lepiej na tym wyszedł i sprytnie wypromował książkę ?

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Więcej o: