Informacje o ciąży Agnieszki Dygant pojawiły się w mediach już pół roku temu. Aktorka konsekwentnie dementowała te plotki. W pewnym momencie nie było już czego komentować, ponieważ wszystko było widać na zdjęciach. Czemu aktorka ukrywała swój stan?
- Uważam, że nie na miejscu jest, żeby cały świat dręczyć informacjami o stadiach i etapach mojej ciąży. Mam poczucie, że chcę mieć to dla siebie, że to jest coś wyjątkowego. Chcę się trochę tym nacieszyć (...) Czuję się bardzo dobrze i jestem szczęśliwa - powiedziała "Faktowi" aktorka.
"Fakt" dowiedział się , że po porodzie aktorka zrobi sobie kilkumiesięczną przerwę od pracy, ale później wróci na plan jakiegoś filmu lub serialu.
Zdjęcia Agnieszki Dygan t robiącej zakupy w centrach handlowych znajdziecie na stronie starnews.pl .
Szaza
Nie żyje Bożena Dykiel. Aktorka miała 77 lat
Influencer ocenił pączki u Gessler. "Za tę cenę powinny śpiewać, tańczyć i mówić komplementy"
Ewa Wachowicz opiekuje się mamą. Wyznała, jak godzi to z pracą
Kaczorowska w hollywoodzkim stylu z Rogacewiczem. Spójrzcie na Kukulską
Andrzej Korycki przerwał milczenie w sprawie śmierci Dominiki Żukowskiej. To wyszło na jaw
Tak wygląda dom Wiśniewskich. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z budowy
Miszczak stwierdził, że Doda nie ma "krzty lojalności". Ta mu dosadnie odpowiedziała
Tomasz Stockinger poruszony śmiercią Dykiel. Na antenie padły poruszające słowa
Anna Wendzikowska dostawała w pracy niemoralne propozycje? "Strasznie się tego bałam"