Plebiscyt "Plotki Roku 2009"

Plebiscyt Na Pierwsze Nagrody Show-Biznesowe właśnie ruszył! 5 kategorii, 40 nominowanych i jedna, wyjątkowa nagroda specjalna. Głosujcie już dziś.

Plebiscyt Na Pierwsze Nagrody Show-Biznesowe właśnie ruszył ! 5 kategorii, 40 nominowanych i jedna, wyjątkowa nagroda specjalna. Głosujcie już dziś.

Plotki Roku to pierwsze show-biznesowe nagrody w Polsce . Od 2 grudnia co tydzień będziecie mogli głosować na swoich faworytów nominowanych w poszczególnych kategoriach. Szóstą statuetkę przyznają dziennikarze w kategorii "Nagroda Specjalna".

Prezentacja Naszej Akcji:

Kategorie, nominacje

W każdej kategorii redakcja Plotek.pl nominowała osiem gwiazd bądź wydarzeń, które zasługuje na waszą uwagę. Same nominacje to wielkie wyróżnienia, bowiem pokazuje, kto przez ostatni rok rządził w polskim-show biznesie. Tylko jeden artysta zdobędzie złotą statuetkę Plotka w poszczególnej kategorii.

Kategoria: Żena Roku - polski show-biznes to nie tylko sukcesy, popularność i pieniądze, ale także wtopy, żenujące wypowiedzi i skandaliczne zachowania. "Żena Roku" to najmniej chwalebna kategoria w plebiscycie "Plotki Roku". To wy zadecydujecie, do kogo powędruje nagroda w kategorii (nie)specjalnej ;)

Kategorie:

1. Gwiazda Medialna Roku

2. Debiut Roku

3. Wydarzenie roku

4. Żena roku

5. Nagroda Specjalna Dziennikarzy

Wręczenie nagród

Z racji tego, że Plotek.pl to internetowy serwis, nasza gala wręczenia nagród także będzie wirtualna. Już w styczniu ogłoszenie wyników. Szykujemy wiele zaskakujących momentów, niespodzianek, a nasz reporter osobiście przekaże statuetki gwiazdom.

Głosowanie aktualne:

Głosowanie w kategorii "Medialna Postać Roku" (ZAKOŃCZONE)

Głosowanie w kategorii "Debiut Roku" (ZAKOŃCZONE)

Głosowanie w kategorii "Wydarzenie Roku" (ZAKOŃCZONE)

Głosowanie w kategorii "Żena Roku"

Fot. üukasz Falkowski / Agencja Wyborcza.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.