Jarosław Burdek nowym menadżerem Dody - OŚWIADCZENIE

To już pewne. Nowym menadżerem Dody został były zastępcą dyrektora TVP2.

Wczoraj wielu zastanawiało się, czy to możliwe, aby brat Dody Rafał Rabczewski został jej nowym menadżerem. Informacje podane na oficjalnej stronie Dody wskazywały, że tak:

Przeczytaj koniecznie: Nowym menadżerem Dody został jej brat?

Wszelkie wątpliwości zostały jednak rozwiane po tym, jak Doda zamieściła na swojej stronie oświadczenie w sprawie nowego menadżera:

Od dzisiaj Doda ma nowego managera

którym jest Jarosław Burdek - dziennikarz i manager z blisko dwudziestoletnim stażem, aktualnie dyrektor programowy nowej telewizji muzycznej - Rebel TV. Wcześniej był m.in. prezenterem radiowym (Radio Kraków, Radio ESKA), dyrektorem programowym MTV, dyrektorem promocji Sony BMG, zastępcą dyrektora TVP2. Od października br. prowadzi swoją firmę konsultingową i producencką.

"Propozycję Dody przyjmuję bez wahania - stawiam na jej wielki talent muzyczny i charyzmę. Będziemy ciężko pracować nad nagraniem najlepszej płyty w jej karierze i nad zmianami wizerunkowymi. Doda jest dzisiaj w miejscu, gdzie przestają się liczyć plotki i skandale, za to pora na realizację marzeń o światowym poziomie jej wszystkich działań artystycznych, od teledysków po wielkie koncertowe show" - twierdzi Jarek.

Management.

Boli was już od tego głowa?

Copyright © Agora SA