Ramona Rey nagrywa piosenkę z Akonem i Keri Hilson!

Wszystko w ramach międzynarodowej akcji charytatywnej. Ramona jest jedyną reprezentantką Polski!

Po Pepsi Vena Festival 2009, gdzie Ramona Rey zdobyła nagrodę publiczności, przyszła pora na kolejny sukces młodej wokalistki.

Właśnie zaangażowała się ona w międzynarodowy projekt charytatywny , którego celem jest wsparcie młodych ludzi w Afryce i fundacji Akona "Konfidence Foundation".

Ramonę usłyszymy w piosence " Oh Africa" , którą nagra wraz z Akonem , piosenkarką Keri Hilson , chórem The Soweto Gospel Choir i innymi młodymi wykonawcami z różnych krajów świata. Ramona jest jedyną reprezentantką naszego kraju!

Utwór, który wspólnie nagrają artyści, zostanie wykorzystany w kampanii reklamowej Pepsi. Według nieoficjalnych informacji ma też zostać hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2010 , które odbędą się w Afryce.

Cieszę się, że wezmę udział w projekcie z bardzo wielu powodów. Jestem bardzo tego wszystkiego ciekawa a to, co budzi moją ciekawość, budzi również moją wielką sympatię. Mam nadzieję, że wraz z reprezentantami innych krajów stworzymy świetną piosenkę i teledysk i - co najważniejsze - wesprzemy tych, którzy tego najbardziej potrzebują - powiedziała wokalistka.

Jak dowiedział się Plotek, wokalistka jest już pierwszym dniu prac w studiu nagraniowym. Na efekty będziemy musieli zaczekać jednak do nowego roku. Premiera piosenki i teledysku zapowiedziana jest na styczeń .

Warto wspomnieć, że już w ubiegłym roku Ramona nakręciła w Hollywood teledysk do piosenki "Znajdź i weź", która promowała album "Ramona Rey 2".

Czyżby rosła nam gwiazda, która naprawdę ma szanse zaistnieć za granicą?!

Zobacz także:

Więcej o: