Polka romansuje z Erosem Ramazzotti?!

Ania Golędzinowska na dobre stała się włoską celebrytką. Tamtejsze media znów donoszą o jej romansie. A miał się on zacząć od zdjęć pupy Ani umieszczonych na jednym z portali...

Ania Golędzinowska już pewien czas temu stała się celebrytką, której kroki śledzą włoskie media. Niemal przez całe wakacje paparazzi fotografowali naszą rodaczkę wypoczywającą na włoskich plażach. Użytkownicy jednego z portali internetowych zadecydowali nawet, że jej pupa ma się znaleźć na drugim miejcu rankingu najseksowniejszych.

Okazuje się, że nie tylko oni zwrócili na Anię uwagę. Udało nam się dowiedzieć, że zdjęcia Ani na tym właśnie portalu zobaczył sam Eros Ramazzotti, który postanowił skontaktować się z Golędzinowską . Doszło do tego dzięki portalowi myspace.com, na którym oboje mają profile.

Podobno znany muzyk zapraszał Anię na obiad lub kolację u siebie w domu . Ta odmówiła . W ostateczności zdecydowała się jednak na spotkanie w studiu nagrań gwiazdora.

Wszystko wskazuje na to, że Ania zrobiła na Erosie wrażenie . Czy coś z tego będzie? Poczekamy, zobaczymy...

Wiadomo jednak, że Ania Golędzinowska zawsze mierzy wysoko. Parę miesięcy temu całe Włochy plotkowały o jej romansie z włoskim księciem Emanuele'm Filiberto Di Davoia .

Pisaliśmy o tym także my:

Włoska prasa plotkuje o Polce!

Kochanka włoskiego księcia w "Tańcu z gwiazdami"?

                                                Zobacz, jak Ania czaruje włoskich widzów:

Więcej o: