Weronika Marczuk-Pazura zatrzymana przez CBA!

Wiadomość z ostatniej chwili. Była żona Czarka Pazury została zatrzymana w sprawie afery korupcyjnej. Jest przesłuchiwana. Mimo zatrzymania na gorącym uczynku do niczego się nie przyznaje.

Jak dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna" jurorka "You Can Dance", a prywatnie była żona Czarka Pazury została zatrzymana przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego . Zatrzymanie zleciła prokuratura, która prowadzi śledztwo w sprawie korupcji. Weronika Marczuk-Pazura jest obecnie przesłuchiwana.

Zobacz zdjęcia Weroniki Marczuk-Pazury wyprowadzanej w kominiarce w asyście agentów CBA. Jurorka "You Can Dance" noc spędziła na izbie zatrzymań. GALERIA!

9:54 - Jak donosi Radio ZET, Weronika Marczuk-Pazura całą noc spędziła w areszcie. Prawdopodobnie nie przyznała się do winy. To nie koniec rewelacji. Okazuje się, że CBA otrzymało anonimowy donos na jurorkę "You Can Dance". 

Z ostatniej chwili: Marczuk-Pazura miała w sumie otrzymać 400 tysięcy złotych CBA dokonało zatrzymania w chwili przekazywania pierwszej części. Była żona Cezarego Pazury w zamian za łapówkę obiecywała zakup Wydawnictw Naukowo-Technicznych. W lipcu została prezesem WSEInfoEngine SA, spółki zależnej warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

Adwokatem Weroniki jest Maciej Lach, wcześniej był między innymi obrońcą Dody. Przez całe popołudnie nie można się było z nim skontaktować. Portal Dziennik.pl dowiedział się, że Weronika mimo zatrzymania na gorącym uczynku do niczego się nie przyznaje. Natomiast portal Tvn24.pl podał, że przy jednej z zatrzymanych osób zabezpieczono sumę w wysokości 100 tysięcy złotych. 

16:41:21 - Dziennik.pl podaje:

Według nieoficjalnych ustaleń, Weronika Pazura miała oferować, że za pieniądze pomoże wygrać proces prywatyzacyjny Wydawnictw Naukowo-Technicznych. Państwowe wydawnictwo zostały wyznaczone do prywatyzacji przez ministra skarbu pod koniec kwietnia.

16:44:29 - dzwoniliśmy do Weroniki Pazury. Ma włączony telefon, ale nie odbiera.

16:53:26 - Dziennik.pl podaje:

Jak dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna", Weronikę Pazurę zatrzymano na gorącym uczynku w momencie przyjmowania pieniędzy w restauracji w centrum Warszawy. Zatrzymany jest także prezes WNT Bogusław S.Oboje są przesłuchiwani w prokuraturze warszawskiej.

17:08:39 - rozmawialiśmy z rzecznikiem stacji TVN. Jak powiedział Karol Smoląg:

Nie komentujemy tej sprawy. Sami czekamy na wyniki przesłuchania. Gdy będziemy mieli więcej informacji, a zarzuty się potwierdzą zaczniemy rozważać dalszą współpracę z panią Weroniką.

17:22:49 - 1 lipca Weronika Pazura rozpoczęła karierę biznesową - została prezesem WSEInfoEngine SA, spółki zależnej warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych - informuje dziennik.pl

17:28:09 - tvn24.pl  cytuje rzecznika CBA:

Faktycznie funkcjonariusze Centralnego Biura Antkykorupcyjnego zatrzymali dzisiaj dwie osoby wśród nich jest Weronika Pazura. Ma to związek z pewnym procederem korupcyjnym - mówi w rozmowie z tvn24.pl Temistokles Brodowski, rzecznik CBA.

Potwierdził to również nam:

CBA: Tak, zatrzymaliśmy Weronikę Pazurę

Jeżeli macie informacje na ten oraz inne tematy związane z gwiazdami piszcie na adres redakcja@plotek.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.