Weronika Rosati jest w dołku

Dlatego postanowiła wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami" - pisze "Na żywo". Skąd ten dołek?
FORUM/Radoslaw Nawrocki

Nawet nie wiecie, jak bardzo lubimy donosić wam o kolejnych problemach egzystencjalnych Weroniki Rosati . Nikt tak jak ona nie umie wylewać swoich żali. Jest w tym mistrzowska!

W ostatnim numerze "Na żywo" koleżanka Weroniki Rosati zdradziła, dlaczego aktorka zdecydowała się na udział w " Tańcu z gwiazdami ", choć zarzekała się, że tego nie zrobi. Powód jest bardzo prosty.

 - Nika postanowiła wystąpić w show, bo jest w dołku. Nie rozumie, jak to możliwe, że nie osiągnęła jeszcze aktorskiego sukcesu - powiedziała dziewczyna.

A czemu tu się dziwić? Jak się robi z siebie wiecznie cierpiącą matronę , która wygaduje bzdury w wywiadach, to niby kto miałby ją oglądać? Pewnie liczy, że dzięki " TzG " ludzie znowu zapałają do niej sympatią. Może się przeliczyć.

 - Jeśli chce, by ludzie nie kojarzyli jej ze słowami byłego partnera Tede, że za często się przebiera i nie ma o czym z nią rozmawiać, to musi stanąć na głowie - powiedziała "Na żywo" osoba z branży.

Chyba dosłownie stanąć na głowie, ale wątpimy, czy ma aż tyle dystansu do siebie.

Weronika Rosati znowu cierpi

Koniec "kariery" w Hollywood

Rosati w "Tańcu z gwiazdami"!

Weronika Rosati robi z siebie ofiarę plotek

Więcej o: