Dziś ostatni odcinek serialu BrzydUla!

Będziemy musieli pożegnać się z serialem BrzydUla na trzy miesiące...

TVN w ramach cięć kosztów postanowił już w maju, a nie jak zazwyczaj w czerwcu, przerwać emisję swoich najpopularniejszych telewizyjnych produkcji. Oznacza to, że już dzisiaj stacja pokaże ostatni (przed przerwą wakacyjną) odcinek " BrzydUli ". Serial cieszy się niesłabnącą popularnością i z każdym odcinkiem jest coraz bardziej zabawna, ale TVN planuje zastąpić ją w przyszłym roku inną produkcją.

WĘGRZYN MAREK/KAPIF.PL/mwegrzyn

Przeczytajcie, za kim będą tęsknić kotkowe koleżanki z serwisu Popcorner.pl

Za Violettą Kubasińską - Małgorzata Socha po wielu latach pracy w zawodzie w końcu udowodniła, że jest naprawdę świetną aktorką komediową. Rola Violetty Kubasińskiej wyniosła ją na szczyt popularności. W przyszłości ciężko będzie jej uciec z szuflady z napisem "BrzydUla", ale przynajmniej w sercach widzów zostawi po sobie pozytywne wrażenie.
Za Ulą Cieplak - Julia Kamińska nie drażni już nas tak jak na początku serialu (była nieco infantylna). Teraz jest wyluzowana, stanowcza i troszkę naiwna. Muszę jednak przyznać, że z tą naiwnością dobrze jej do twarzy. W tym tkwi cały urok granej przez nią bohaterki.
Za Pshemko - Znany projektant przeżył ostatnio prawdziwy dramat, gdy okazało się, że Izabela jest w ciąży. Jej obowiązki przejął Jakub, który kompletnie nie radził sobie w roli pomocnika Pshemko. Znerwicowany, przerysowany i wiecznie niezadowolony Pshemko to z pewnością jeden z najmocniejszych punktów serialu. "Niech osoba to podniesie...".

A Wam, kogo będzie brakować?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.