Kotek donosił ostatnio, że Bill Kaulitz i spółka rozstali się ze swoim wieloletnim managerem, który w dużej mierze odpowiadał za ich sukcesy. Chłopcy bardzo przeżyli rozstanie i pojawiły się nawet głosy, iż zespół może zostać przez to rozwiązany.
Na szczęście dzielni mocarze z Niemiec poradzili sobie z trudną sytuacją i dzisiaj poinformowali, że właśnie zakończyli prace nad nową płytą. Wiadomo już, że premiera zaplanowana jest na koniec czerwca, co będzie doskonałym prezentem na początek wakacji. Kotek uważa również, że od tej pory zakończenie roku szkolnego dla absolutnie każdej dziewczyny będzie kojarzyło się z sympatycznymi dźwiękami kaulitzowej muzyki.
Źródła donoszą również, że pierwszy singiel z nadchodzącego albumu zostanie wypuszczony w połowie kwietnia. Oznacza to zatem, że już niedługo ponowie zasłuchamy się w utworach Tokio Hotel .
Sir David Attenborough skończył 100 lat. Oto sekret jego długowieczności
Walczak pierwszy raz od dawna o relacji z Zillmann. "Ja z Kasią nie będę się nigdy przyjaźnić"
Kontrowersje po odcinku "Kwiatków polskich". TVP wydało oświadczenie
Filip Chajzer o kulisach związku z 20-letnią partnerką. "Oszalałem, zwariowałem"
Pajączkowska skazana za pomówienie Adamczyka. Tak odniosła się do sprawy
Poruszający wpis partnerki Łukasza Litewki w dniu jego urodzin. "Możesz być spokojny"
Występ 12-latki w "The Voice Kids" przejdzie do historii. Jurorzy nie dowierzają
Afera o "Królową przetrwania" trwa. Uczestniczki show odpowiedziały na skargi do KRRiT. Padły zaskakujące słowa
Kris Jenner próbowała odchudzać się z pomocą leku na cukrzycę. Skutki ją przeraziły