Na swojej oficjalnej stronie internetowej Doda poinformowała, że jeszcze w tym tygodniu zostanie zrealizowany jej najnowszy klip do piosenki "Rany".
Piosenka "Rany" to piękna ballada napisana przez Sebastiana Piekarka i moją skromną osobę. Teledysk to dla nas jak zwykle duże wyzwanie, musi być lepszy niż wszystkie poprzednie, a to nie łatwe:). Jednak pierwsze kroki już za nami. Udało nam się namówić jednego z najlepszych reżyserów w Polsce Bo Martina, ja jestem współreżyserem. W najbliższych dniach dopinamy na ostatni guzik produkcję - czytamy na stronie Dody
Bo Martin, twórca wielu bardzo dobrych klipów, na swoim blogu łamaną polszczyzną napisał o swoim fascynującym spotkaniu z Dodą.
Ciężko być Królową! Doda kontrolowała produkcję z kanapy... Dziś pełno decyzji, scenografia, casting, stylizacja, i walka z katarem... Doda jest twardzielem, żadnych lekarstw, tylko witaminki! Będzie w formie do zdjęć w czwartek - zdradził Bo Martin
"Rany" będą trzecim (po "Katharsis" i "Nie daj się") singlem z ostatniej płyty Dody . Czym zaskoczy nas "królowa"? Czekamy niecierpliwie na ten teledysk!
Marta Nawrocka nie popisała się stylizacją. "To poważna wizerunkowa wpadka"
Dzieci księżnej Kate i księcia Williama na koncercie kolęd. Cała trójka wyglądała niemal identycznie
Kurzopki pokazały własnoręczną ozdobę choinkową, a teraz jest zadyma. "Co to jest?"
Pilne wieści od Anity ze "Ślubu". Nastał przełomowy dzień. "To już koniec!"
Tak Małgorzata Rozenek ozdobiła dom na święta. Głowa jelenia na wejściu to dopiero początek
Kuzyn Alicji Bachledy-Curuś nazywany jest "księciem Podhala". Właśnie znalazł się na prestiżowej liście
Zillmann i Lesar pokazały wspólne nagranie. Przekazały zaskakującą informację
Rodzina królewska na uroczystym kolędowaniu. Kate skradła show. "Przepiękna"
Sokołowska o zakończeniu "Przyjaciółek". Wyjawiła prawdę o relacji z Liszowską i Stużyńską