Kolejny odcinek
za nami. Znowu powiało nudą i tylko
pobudziła jurorów, którzy chyba są zmęczeni udziałem w programie. Nic dziwnego, że od pewnego czasu krążą plotki na temat rezygnacji z programu Kasi Cichopek.
Producenci "JOŚ" nie pomylili się zatrudniając Muchę w polsatowskim show. Aktorka nie potrafi śpiewać, ale za to na jej cotygodniowe występy czekają wszyscy. Ania tym razem fruwała nad sufitem na stalowej linie. I choć trudno było jej z pewnością w locie śpiewać, to jej występ zrobił wielkie wrażenie nawet na Edycie Górniak.
Nie brakuje ci odwagi. To był bardzo trudny występ.- stwierdziła Edyta.
Żarty powoli się kończą, bo do finału "Jak Oni Śpiewają" coraz bliżej. Nic dziwnego, że choroba Arturowi Chamskiemu pokrzyżowała plany i aktor o mały włos nie wycofał się z dalszego udziału w programie . Na szczęście Chamski pokonał niedyspozycję zdrowotną i zaśpiewał na estradzie, za co otrzymał najwięcej punktów od jurorów.
W tym odcinku najsłabiej wypadł Łukasz Dziemidok i Tomasz Stockinger . Obaj aktorzy, będą walczyć, aż przez dwa tygodnie o głosy widzów.
Z programem pożegnała się Monika Mrozowska , która i tak skorzystała na udziale w polsatowskim show, bo niedawno pojawiła się na okładce "Playboya" . Z rąk aktorki "Brylantowy Joker" powędrował do Elżbiety Romanowskiej.