• Link został skopiowany

Isis Gee będzie śpiewać po polsku?

Ostatnia deska ratunku na to, by podbić serca Polaków...
Isis Gee
Isis Gee/fot. RN/Forum

Isis Gee jest dość tajemniczą artystką. Odkąd wzięła udział w finałach Eurowizji praktycznie nie pojawia się publicznie. A wszystko to za sprawą jej częstych wyjazdów z kraju do USA, gdzie prowadzi negocjacje związane z kontraktem płytowym. Gwiazda ma w planach podbicie tamtejszego rynku, ale nie oznacza to, że zapomina o polskich fanach. Jakiś czas temu na oficjalnej stronie Gee pojawił się lakoniczny komunikat o tym, że gwiazda szykuje dwie płyty. W tym jedna w całości będzie poświęcona tematyce świątecznej. Premiera w grudniu. Czy znajdą się na niej polskie kolędy?

Nie sądzę. Isis uczy się polskiego i wiem, że świetnie jej to idzie, ale na tym etapie nauki chyba nie byłaby w stanie tego zrobić. To raczej będą piosenki śpiewane po angielsku o tematyce bożonarodzeniowej. - opowiada kolega Isis.

Tymczasem Gee milczy. Nie chce komentować niczego na temat swoich planów zawodowych, bo od kilku tygodni sporo podróżuje między krajem a USA. Zaś w wolnym czasie nagrywa aż dwie płyty, jedną z nich fani usłyszą na Boże Narodzenie. Jednak jak twierdzą wtajemniczeni cały materiał Gee nagrała po angielsku.

Więcej o:

Komentarze (26)

Isis Gee będzie śpiewać po polsku?

Gość
17 lat temu
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Gość
17 lat temu
Przepiękny głos, skromna wspaniała osoba, bardzo elegancka na scenie. To jest prawdziwa dama piosenki. Powodzenia!
Gość
17 lat temu
Świetnie - już nie mogę doczekać się nowej płyty!
Gość
17 lat temu
moja śliczna
Zgłoś komentarz

Czy masz pewność, że ten post narusza regulamin?

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę
Dziękujemy za zgłoszenie

Komentarz został zgłoszony do moderacji

Nadaj nick

Nazwa użytkownika (nick) jest wymagana do oceniania, komentowania oraz korzystania z forum.

Wpisz swój nick
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę

Użyj od 3 do 30 znaków. Nie używaj polskich znaków, wielkich liter i spacji. Możesz użyć znaków - . _ (minus, kropka, podkreślenie).