Justyna Kozłowska nową Dodą?

Doda spotka w końcu nową "gwiazdę" Luberta.

Szykuje się gorący wieczór z Dodą w roli głównej. Organizatorzy robią wszystko, żeby na zawsze zapadł w pamięć gościom, a także gwiazdom zaproszonym na doroczną imprezę MTV.

Wiadomo, że poza Rabczewską na imprezie pojawi się jej były kolega, a dziś wróg numer jeden - Tomek Lubert w towarzystwie Justyny Kozłowskiej , z którą niedawno nagrał piosenkę (zobacz: Justyna i Tomek Lubert "Zaczaruj mnie" ).

Nikt nie ma wątpliwości, że młoda podopieczna Luberta ma być następczynią Dody, bo były kolega Rabczewskiej już szykuje dla Kozłowskiej kolejne przeboje.

Trudno zresztą się temu dziwić, bo Kozłowska ma sobie wszystko, co powinna mieć gwiazda . Jest ładną dziewczyną i do tego ma talent. Nic dziwnego, ale czy ma szansę zrobić karierę na miarę Dody?

Na razie nie wiadomo, jak na spotkanie z Lubertem zareaguje Doda. Ten wieczór może być naprawdę gorący. Organizatorzy liczą na to, że nie dojdzie do rozróby, bo w okolicy nie ma żadnej windy, ale jest za to dużo wody. MTV zorganizowało party na plaży nad Wisłą.

Będziemy mieli szansę wybrać miss mokrego podkoszulka? Plotek będzie na imprezie i opowie wam jutro jak było...

Kozłowska: Zaczęło się od tatuażu

Zobacz także:

Piróg u stóp Dody. Foto

Doda wypuści na rynek zabawki mówiące jej głosem!

Doda nie chce wystąpić w "Divach"? Przez Edytę Górniak?

Więcej o: