Luntek w Fabryce Gwiazd??

Nic chcieli go w "You Can Dance", ale on ma parcie na szkło. I na Dodę!

Ten chłopak naprawdę ma parcie na szkło. Próbował swoich sił już w "You Can Dance", teraz przyszedł czas na Fabrykę Gwiazd . Jak zwykle Luntek swoim wirtualnym fanom zrelacjonował całe wydarzenie. Czy będzie w końcu gwiazdą?

Chcielibyście zobaczyć mnie w programie Fabryka Gwiazd? Wiedziałem, że tak i powiadam wam, że to bardzo możliwe, bo właśnie dostałem się do kolejnego ostatniego etapu, który odbędzie się w warszawie po zakończeniu wszystkich castingów w innych miastach. Wierzę w swoje możliwości i dam z siebie wszystko! Czekam jeszcze tylko na telefon z potwierdzeniem i dalszymi informacjami! Już wam opowiadam jak było, a było superowo! A więc napisze tak skrótowo a zacznę od tego, że ludzie na castingu byli zajebiści, piękni, młodzi i utalentowani jednak myślę, że mimo to bardzo się wyróżniałem. Haaa w ogóle dałem popis skromności, ale pewnie zobaczycie to potem w TV. Jak wszedłem na salę przed jury a było w nim 9 facetów! Wiem szok hehe, a był np. Adam Sztaba, który nawet stanął przypadkiem na mojej ankiecie castingowej Byłem na tej sali strasznie zakręcony, ale starałem się nie denerwować i chyba wyglądałem na bardzo wyluzowanego, zadali mi parę pytań, po czym pozwoli mi wreszcie zaśpiewać a śpiewałem Dodę katharsis. Osobiście uważam że poszło mi dobrze :) I jury najwyraźniej też tak uważało, bo powiedzieli że bardzo im się spodobałem po czym ja krzyknąłem, że ich kocham. - napisał Luntek na swojej stronie.

Cóż Luntek widać, że jest pod dużym wpływem Dody . Ciekawe, co na to wszystko sama Rabczewska, której nagranie w wykonaniu Luntka krąży w sieci. Jak myślicie Luntek ma szansę w końcu zostać gwiazdą?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.