Luntek okradziony!

Ktoś zwinął cały dorobek artystyczny gwiazdki!

To musiało tak się skończyć. Luntek do niedawna bawił się w necie, aż w końcu znaleźli się hackerzy, którzy włamali się na jego konto i wykasowali wszystkie jego filmiki. Chłopak jest zrozpaczony, bo tak bardzo się starał, żeby nakręcić w pełni profesjonale teledyski, a teraz musi zaczynać od nowa. Dorobek Luntka został wykradziony kilka dni temu, a okoliczności, w których doszło do tego dramatycznej kradzieży nie są znane.

Wiadomo jednak, że Luntek, będzie musiał swoją internetową karierę rozpoczynać od początku.

Wczoraj miało miejsce włamanie na blog i profil Luntka, zostały usunięte filmy, dzięki uprzejmości "Birds of prey" hasło do bloga zostało odzyskane, mam nadzieje, że dojdziemy do porozumienia i sprawa zostanie jakoś rozwiązana - napisał na oficjalnym blogu Luntka jego manadżer Sebastian.

Plotek jest również zszokowany tą bestialską kradzieżą. Mamy jednak nadzieję, że manadżer Luntka wszystko załatwi i chłopak z Gdańska, będzie mógł cieszyć się nadal wirtualną sławą. Z drugiej strony ciekawe, czy Sebastian prowadzi też negocjacje z nauczycielami Luntka na temat ocen na świadectwie. W końcu rok szkolny ma się ku końcowi, a przecież nagrywanie takich przełomowych filmików musiało zabierać nastolatkowi sporo czasu, który mógłby przeznaczyć na naukę!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.