Figurski i Kanclerz w show "Nowa Generacja" - następcy "Idola"

Pamiętacie "Idola"? Czwórka szykuje program nowe show w tym stylu - "Nowa Generacja". Tak jak w przypadku "Idola" kroi sie niezłe jury. Zasiądą w nim m.in. kolega Kuby Wojewódzkiego z "Eski Rock" Michał Figurski i najbardziej "znielubiana" przez Michała Wiśniewskiego i Piotra Rubika menadżerka - Katarzyna Kanclerz.

Program "Nowa Generacja" oparty będzie na koncepcji talent show, czyli konkursu telewizyjnego, w którym uczestnicy prezentują swoje umiejętności w walce o główną nagrodę. Uczestnikami będą młode, nieznane do tej pory szerokiej publiczności zespoły, które w kolejnych odcinkach zagrają covery największych przebojów ostatnich lat oraz zaprezentują własne kompozycje. Nagrodą dla zwycięzców będzie nagranie płyty oraz występ na festiwalu Top Trendy 2008.

Występy uczestników oceniać będą nieprzeciętne i kontrowersyjne osobowości rodzimego show-biznesu: Jan Borysewicz - gitarzysta Lady Pank, który lata temu pokazał "swoje klejnoty" na Dzień Dziecka, Michał Figurski - prowadzi z Kubą Wojewódzkim jajcarski poranek w Esce Rock , a także Katarzyna Kanclerz (ulubienica Wiśniewskiego i Rubika) oraz Biljana Bakić (Plotek nie zna).

Finałowy koncert odbędzie się 28 czerwca. Zagrają w nim trzy najlepsze zespoły. Dwa wskazane przez jurorów oraz jeden wybrany głosami telewidzów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA