Książkiewicz: Łukasz należy do Okupnik

W ostatnim tygodniu media spekulowały, że Łukasz Jóźwiak kręci z Weroniką Książkiwicz (oboje na zdjęciu). Aktorce w końcu puściły nerwy i wygadała się przed całą Polską, że łyżwiarz należy do Tatiany. O co chodzi?

To chyba jedyna sensacja wczorajszego odcinka show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Jeśli to w ogóle sensacja, bo o romansie Tatiany Okupnik z Łukaszem Jóźwiakiem huczy od dawna. Tym razem jednak skończyło się odbijanie piłeczki i Weronika Książkiewicz zagrała w otwarte karty. W nagranym materiale wideo z prób aktorka jasno stwierdziła, że Łukasz należy do Tatiany...

Słowa Weroniki nie pozostawiają żadnych wątpliwości, że chodzi o bliskie relacje między jej tanecznym partnerem, a Tatianą.

Wczorajszym motywem przewodnim były polskie szlagiery z okresu międzywojnia. I choć gwiazdy tańczyły dobrze, to na tle przedwojennych przebojów Hanki Ordonówny wyglądały dziwnie.

Dziwnie też wyglądała Doda . Tym razem przebrana już całkiem w czarną perukę. Czyżby piosenkarka próbowała się przekonać, co myślą o tym kolorze włosów widzowie? Plotek mówi zdecydowane: nie. Rabczewskiej po prostu ten kolor nie służy. W końcu królowa powinna błyszczeć, a w tym odcinku się przyciemniła.

Z programu odpadł Tomasz Iwan, czego chyba najbardziej nie mogła odżałować Doda. Rabczewska podkreśliła, że piłkarz jest ambitny i utalentowany. Czyżby w piosenkarce obudził się sentyment do byłego męża. Jeśli nie Radek Majdan, to może Tomasz Iwan? Piłkarz w końcu jest ponoć singlem więc wszystko przed Dodą...

Więcej o: