Ola Kwaśniewska wraca do TVN?!

Ola Kwaśniewska jest podobno coraz bardziej znudzona rolą gospodyni domowej i chce wrócić do pracy. Na szczęście ma szansę wrócić do "Dzień Dobry TVN", z którego została wcześniej zwolniona za obronę ojca.

Narzeczony Oli Kwaśniewskiej wciąż się kuruje z kontuzji. A tymczasem Ola Kwaśniewska rozgląda się za pracą. Ola od pewnego czasu znów pojawia się w siedzibie TVN-u. Nieoficjalnie wiadomo, że Ola chce wrócić do "Dzień Dobry TVN". Obie strony ponoć dogadują termin powrotu Kwaśniewskiej na wizję.

Jeśli się dogadają, to Ola ma szansę wrócić do TVN-u jesienią. Wcale jej się nie dziwię, że tęskni za pracą na wizji. To działa jak narkotyk. Jeśli już ktoś choć raz pracował przed kamerą, to będzie z pewnością tęsknił za tą pracą. A Ola to prawdziwe zwierzę medialne - opowiada znajoma Oli.

Wśród korytarzowych plotek mówi się o tym, że Kwaśniewska wróci na wizję dopiero w jesiennej ramówce. To dobra wiadomość. W końcu Ola była prawdziwą atrakcją poranka TVN. Plotkowi było naprawdę smutno, gdy Kwaśniewska straciła pracę w stacji, po tym jak zapłakana broniła swego ojca - Aleksandra Kwaśniewskiego - rzekomo cierpiącego na "chorobę filipińską". Dolegliwość ta miała objawiać się tak, że były prezydent wyglądał jak pijany.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.