Sasha Strunin opuściła Big Brother VIP w asyście policji!

Skandal w Domu Wielkiego Brata. Sasha Strunin z zespołu The Jet Set opuściła dzisiaj w nocy Big Brother VIP. Bez uprzedzenia, bez pakowania, ale za to w towarzystwie policji. To była bardzo gorąca noc. Zobaczcie, co się stało!

Wielki Brat zawołał Sashę Strunin do Pokoju Zwierzeń i odczytał jej informację od menadżera. Okazało się, że Sasha ma dwa dość ważne spotkania w związku ze swoją karierą i musi opuścić dom. Niestety nie było to takie łatwe - Wielki Brat kazał jej wybrać jedno spotkanie, na które wyjdzie z domu.

Serwis notsobigbrother.pl dokładnie pisze o całej akcji:

Gazeta Fakt donosi, że Ojciec Sashy miał po prostu dosyć jej figli w programie i częstych rozmów o seksie. Dlatego przyjechał pod dom Wielkiego Szu i domagał się jej wypuszczenia, kiedy producenci nie chcieli jej oddać dobrowolnie, tata Oli wezwał policję.
Druga hipoteza głosi, że to była zaplanowana akcja, przez menadżera Sashy, który chciał zrobić szum wokół swojej podopiecznej. Krótko mówiąc, chciał zrobić Skandal.
Inny motyw nocnego odbijania Sashy, jest taki, że dziś mamy 1 kwietnia , co za tą data idzie, Prima Aprillis. Czyli, że to żart, czyli, że zrobiono nas w balona, nabito w butelkę od napoju matrix.

Jak to było z Sashą tak naprawdę - nie wiemy - ale wiemy, że na pewno dziewczyny nie zobaczymy już w Domu Wielkiego Brata.

Będziecie za nią tęsknić?

Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat życia mieszkańców Domu Wielkiego Brata, koniecznie zajrzyjcie na:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.