Szymon "Foka" Wydra dla fanów! Wideo!

Możemy go co tydzień oglądać w "Gwiezdnym cyrku" , ale nie zapominajmy, że Szymon Wydra to przede wszystkim wokalista zespołu "Carpe Diem". I jak widać, fani bardzo go kochają, bo zdobył, aż cztery nominacje do nagród ESKA Music Awards!

Szymona Wydrę spotkaliśmy na imprezie wręczenia nominacji do nagród ESKA Music Awards. Wokalista była tak zachwycony otrzymanymi nominacjami, że jedną z nich od razu polizał!

Wydra bardzo się cieszy, że muzyka jego zespołu jest doceniania przez fanów. Wokalista podkreślił, że "Carpe Diem" skupia się nie tylko na samej muzyce i tekście, ale także wizerunku i ideologii. Jak podkreślił Wydra, jego zespół nie ma zamiaru z nikim bić się o nagrody, bo dla każdego jest miejsce na scenie i każdy może słuchać kogo chce.

Wokalista "Carpe Diem" sceptycznie odnosi się do takich słów, jak kariera, sława i show-biznes. Sam wcale nie uważa się za sławnego, a w Polsce, według niego, wcale nie ma show-biznesu. Wydra nie zamierza za wszelką cenę zdobywać fanów, dlatego nie interesuje go kontrowersyjny image. A więc jeśli ktoś lubi róż i kolorową czuprynę, to niestety...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.