Urszula Grabowska wrobiona w "Naszą-klasę"!

Kolejna fałszywka na portalu Nasza-klasa . Urszula Grabowska jest przerażona, bo ktoś z jej fanów prawdopodobnie podszył się pod nią. Aktorka znalazła kilka swoich profili na tej stronie i poprosiła Plotka o interwencję.

To już prawdziwa plaga. Plotek doliczył się ponad 50 fałszywych profili

Dody

, a Urszula Grabowska znana z serialu "Tylko miłość" swoich własnych pięciu. Aktorka jest przerażona tym, co się dzieje na serwisie Nasza-klasa, obawia się, że może ją spotkać krzywda. Przypomnijmy, że kilka dni temu oszusta aresztowała policja, który podszywał się za piosenkarkę

Marię Peszek

. Piękna Urszula obawia się tego samego.

Ten serwis jest wspaniały i nie atakujemy jego twórców. Jednak nie można pozwolić na to, żeby obcy ludzie czuli się bezkarni i krzywdzili kogoś pod niego się podszywając. Tak przecież nie można. Urszula sama znalazła siebie i to w dodatku nawet z jej zdjęciami, ale to nie jest jej profil. - opowiada Joanna Damięcka, manager aktorki w rozmowie z Plotkiem.

Damięcka chce, żeby nielegalne profile aktorki zginęły z netu. A co Wy o tym myślicie, jeśli wiecie o innych oszustwach na Naszej-klasie, to dajcie nam znać!

Więcej o: