"Podróbki" gwiazd na Naszej-klasie!

Wydawało się, że wiemy o niej wszystko. Bzdura! Doda ma naprawdę bogatą przeszłość, bo jako nastolatka musiała zaliczyć przynajmniej 50 klas. Piosenkarka ma dokładnie tyle profili na popularnym portalu Nasza-klasa, który założono z myślą o kolegach i koleżankach z ławy szkolnej.


Portal Nasza-klasa okazał się wielkim hitem. Według danych właścicieli strony ponad 6 mln Polaków zdążyło się już tam zalogować, a wśród nich są też polskie gwiazdy. Niestety, nie wszyscy użytkownicy mają dobre intencje i trzeba naprawdę uważać, bo na Naszej-klasie jest wiele "podróbek".

 

Jak łatwo się domyśleć największą furorę zrobiła na Naszej-klasie Doda Rabczewska. Jej fani utworzyli ponad 50 profili sygnowanych imieniem i nazwiskiem piosenkarki, dla większej wiarygodności wkleili zdjecia Dody. Żaden z profili nie jest prawdziwy.

 

 Doda na naszej- klasie

 

Nie mniejszą popularnością cieszy się Kasia Cichopek i Michał Wiśniewski, którzy dorobili się w necie własnych klonów. Oboje mają przynajmniej po kilka profili.

 

 Kasia Cichopek na naszej- klasie

 

Są jednak i profile prawdziwe! Polskie gwiazdy również szukają znajomych z lat szkolnych, co nie dziwi, bo gwiazdy to też ludzie, także chodzili do szkoły i zawiązywali szkolne znajomości. Jednym z najodważniejszych aktorów okazał się Mateusz Damięcki oraz piosenkarka Natalia Kukulska. Znaleźliśmy też na Naszej-klasie Igora Kryszłowicza.

 

 Mateusz Damięcki na naszej- klasie

 

Na koniec smutna przygoda gwiazdy z Naszą-klasą. Prawdziwa przykrość spotkała Marię Peszek, pod którą podszył się student z Opola. Chłopak, żeby uwiarygodnić profil dołączył zdjęcia i wywiady aktorki, które na bieżąco aktualizował. Zamieścił też list, w którym piosenkarka zwraca się do swoich fanów o pomoc finansową "dla ciężko chorego Łukasza". W liście był nr konta, na które należy wpłacać pieniądze. Oczywiście wpływały na prywatne konto oszusta.

 

Na szczęście dzięki współpracy administratorów strony i opolskiej policji udało się go namierzyć. Dlatego, uważajcie na to z kim rozmawiacie w necie, bo dosłownie wszędzie czyha niebezpieczeństwo. Plotek ma jednak nadzieję, że będziecie czujni, nasi politycy już są!

Więcej o: