Damięcki kontra Zakościelny - który zagra w "Wirującym seksie"?

Film "Kochaj i tańcz" musi mieć naprawdę świetny scenariusz skoro największe polskie gwiazdy ubiegają się o role w tej produkcji. Dotychczas pisaliśmy tylko o żeńskim pojedynku, który rozgrywał się między - Kasią Cichopek a Izą Miko. Okazuje się, że główna rola męska nie została jeszcze obsadzona. Walczą o nią Zakościelny i Damięcki! Który amant lepiej zatańczy? Głosuj w sondażu Plotka!
Damięcki kontra Zakościelny Głosuj w sondażu Plotka! Damięcki i Zakościelny ubiegają się o rolę w filmie "Kochaj i tańcz". Film "Kochaj i tańcz" musi mieć naprawdę świetny scenariusz skoro największe polskie gwiazdy ubiegają się o role w tej produkcji. Dotychczas pisaliśmy tylko o żeńskim pojedynku, który rozgrywał się między - Kasią Cichopek i Izą Miko. Okazuje się, że główna rola męska nie została jeszcze obsadzona. Walczą o nią Zakościelny i Damięcki! Który amant lepiej zatańczy? Maciej Zakościelny przyszedł na zdjęcia próbne do filmu "Kochaj i tańcz" ze swoją dziewczyną Izą Miko. Długo rozmawiał z reżyserem filmu. -Widać było, że stara się go przekonać - zdradził tygodnikowi "Świat i ludzie" członek ekipy.  Podobno sama Iza, która była główną pretendentką do roli Hani, zaproponowała reżyserowi, żeby to Maciej zagrał razem z nią. Jakiś czas temu Miko zdradziła w jednym z wywiadów, że w wolnych chwilach często tańczy z Maćkiem hip-hop i modern. Ciekawe czy fakt, że Iza zrezygnowała z roli w filmie "Kochaj i tańcz" na rzecz angażu w produkcji amerykańskiej zmniejszy szanse Maćka na rolę? W końcu główną rolę kobiecą ma zagrać jego koleżanka z planu Magda Schejbal. W "Kryminalnych", wbrew woli fanów serialu, nie są parą. Może w filmie udałoby im się zagrać zakochanych. Maciek jednak ma poważnego konkurenta. Podobno producenci i reżyser filmu od początku stawiali na Mateusza Damięckiego w roli przystojniaka w "Wirującym seksie". Mateusz ma przewagę nad Maćkiem - umie świetnie tańczyć, udowodnił to w "Tańcu z gwiazdami". Ciągle jednak nie podjęto jeszcze żadnych decyzji, więc obaj panowie mają jeszcze szanse. A Wy kogo chcecie zobaczyć w "Wirującym seksie", Damięckiego czy Zakościelnego?

 

Maciej Zakościelny przyszedł na zdjęcia próbne do filmu "Kochaj i tańcz" ze swoją dziewczyną Izą Miko.

Przyszedł z Izą i urabiał reżysera. Długo z nim rozmawiał, łasił się. Widać było, że stara się go przekonać - zdradził tygodnikowi "Świat i ludzie" członek ekipy.

 

Podobno samaIza, która była główną pretendentką do roli Hani, zaproponowała reżyserowi żeby to Maciej zagrał razem z nią. Jakiś czas temu Mikozdradziła w jednym z wywiadów, że w wolnych chwilach często tańczy z Maćkiem hip-hop i modern. Ciekawe czy fakt, że Iza zrezygnowała z roli w filmie "Kochaj i tańcz" na rzecz angażu w produkcji amerykańskiej zmniejszy szanse Maćka na rolę?

 

W końcu główną rolę kobiecą ma zagrać jego koleżanka z planu Magda Szejbal. W "Kryminalnych" nie są parą (wbrew woli fanów serialu) to może w filmie udałoby im się zagrać zakochanych ludzi.

 

Maciek jednak ma poważnego konkurenta. Podobno producenci i reżyser filmu od początku stawiali na Mateusza Damięckiego w roli przystojniaka w "Wirującym seksie". Mateusz ma przewagę nad Maćkiem - umie świetnie tańczyć, udowodnił to w "Tańcu z gwiazdami".

 

Ciągle jednak nie podjęto jeszcze żadnych decyzji, więc obaj panowie mają jeszcze szanse. A Wy kogo chcecie zobaczyć w "Wirującym seksie", Damięckiego czy Zakościelnego?