Doda jest szczęśliwa u boku Radka

Doda spędza święta na Fidżi... razem z małżonkiem (?) Radkiem Majdanem. I jest jej bosko!

Doda wygrzewa się w słońcu na rajskiej plaży u boku Radka Majdana . Na szczęście mimo wysokiej temperatury, która dokucza piosenkarce, Rabczewska nie zapomniała o swoich fanach. Z myślą o nich wzięła ze sobą na plażę swojego laptopa i z egzotycznego Fidżi udało się jej przesłać dla swoich fanów specjalne życzenia z okazji Bożego Narodzenia. Co napisała Doda?

Jestem szczęśliwa, odpoczęłam, nabrałam nowych sił i pozytywnej energii. Ciężko poczuć magię świąt z dala od rodziny i w 35 stopniowym upale.. ale nie narzekam :) bo czuję, że tym razem będzie wspaniale. Tego samego życzę Wam kochani! Uśmiechajcie się, nie kłóćcie się, kochajcie i bądźcie kochani, bo jaka wigilia, taki przyszły rok.. Życzę Wam zdrowia, szczerego uśmiechu na twarzach, niezwyciężonej wiary w siebie, sprzyjającego losu, dobrych, uczciwych, oddanych przyjaciół i co najważniejsze i najpiękniejsze.. życzę Wam aby każdy z Was mógł usłyszeć życzenia z ust, które kocha najbardziej na świecie. Wołam teraz przez morze Wesołych Świąt dla moich fanów, a także dla rodziny i przyjaciół, za którymi teraz tęsknię i kocham ich bardzo - napisała Doda.

Doda najwidoczniej musi bardzo tęsknić za krajem. Plotek apeluje do Rabczewskiej, żeby wróciła do kraju, bo bez niej jest po prostu nudno. Ciekawe, czy piosenkarce udało się w końcu pogodzić z mężem? Co o tym Wy myślicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.