BB: Wielki Brat zmienił reguły!

Kasia Lenartowicz i Joanna Chmielewska zostały nominowane przez uczestników do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Dziewczyny są przekonane, że w niedzielę jedna z nich na pewno odpadnie z programu. Tak się jednak nie stanie. Wielki Brat postanowił zrobić uczestnikom mały psikus! Jaki?

Do opuszczenia programu nominowali są wszyscy uczestnicy, ale tak naprawdę żaden z nich nie odpadnie z show. Widzowie poprzez głosowanie wyznaczą jedną osobę, która na tydzień zamieszka w sekretnym pokoju w skrajnych warunkach. Uczestnika będzie czekał tydzień męki. Skąd taki pomysł?

Mamy na ten temat swoją teorię. Prawdopodobnie Wielki Brat chciał uchronić przed odpadnięciem z programu Kasię Lenartowicz .

AG

Kasia jest osobą, która wzbudza największe kontrowersje w programie. W ostatnim głosowaniu telewidzów dostała więcej głosów pozytywnych niż Jola. Jest też wielki elektorat, który nie znosi Kasi za to, że jest wulgarna i krytykuje poczynania większości mieszkańców . W tym tygodniu Jola nie została nominowana przez uczestników i jej fani prawdopodobnie zrobiliby wszystko żeby wyrzucić Kasię z domu.

Kto Waszym zdaniem powinien zamieszkać w sekretnym pokoju i przeżyć tydzień w skrajnych warunkach?