Saleta wróci do tańca?

Ten program bez Przemka Salety nie ma sensu - powiedziała Doda w ostatnim odcinku show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Wszystko wskazuje na to, że sportowca zobaczymy znowu w programie.

Po odejściu Jarosława Kreta, który wczoraj zrezygnował z dalszej rywalizacji w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" , zostało puste miejsce. Tymczasem producenci programu zaplanowali 11. odcinków show, co oznacza, że po rezygnacji Kreta potrzebna jest dodatkowa para.

Nie przypadkowo producenci show rozważają powrót Przemka Salety, który odpadł w ubiegły piątek z programu. Czy tak się stanie? Zarówno sportowiec, ani pracownicy widowiska nie chcą tego potwierdzić. Ale taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny.

Saleta miałby okazję do tego, żeby zrehabilitować się przed widzami . Poza tym wielką słabość do Przemka ma Doda. A to oznacza, że Saleta może liczyć na jej wsparcie w dobrych ocenach występów. Jednak czy Saleta wróci do show przekonamy się dopiero w najbliższy piątek. Producenci twierdzą, że zastępstwo za Jarosława Kreta, będzie dla wszystkich dużą niespodzianką.

Agencja Wyborcza.pl fot. michał mutor

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.