Kinga Rusin będzie tańczyć hip-hop?

Popularna prezenterka już wkrótce zapisze się do szkoły tańca na kurs hip-hopu. Kinga musi obowiązkowo nauczyć się przynajmniej podstawowych kroków tego tańca, ponieważ razem z uczestnikami programu "You can dance" wykona go przed publicznością. Czy "królowa rumby" pokocha hip-hop?

Kinga już od września poprowadzi na antenie telewizji TVN program "You can dance" , w którym uczestnicy wyłonieni w castingach przed widzami i jurorami zaprezentują swoje umiejętności taneczne. Rusin będzie towarzyszyła zawodnikom na każdym etapie programu. Ma ich wspierać, dopingować i pocieszać. W trakcie przesłuchań, które odbyły się w 5 miastach, Kingę najbardziej zaskoczyło to, że tak niewielu kandydatów, ubiegających się o tytuł "Najciekawszego tancerza", prezentuje tańce towarzyskie - większość wybiera hip-hop.

Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, przyznał, że Kinga została wybrana do poprowadzenia tego programu właśnie ze względu na swoją znajomość tańców towarzyskich i doświadczenie, jakie zdobyła w "Tańcu z gwiazdami" . Kinga powiedziała "Super Expressowi", że z chęcią nauczy się hip-hopu, ponieważ bardzo jej się ten taniec spodobał:

Dowiedziałam się, że moje umiejętności taneczne zostaną wykorzystane podczas realizacji "You can dance" . Od września zapisuję się na lekcje. Hip-hop mnie zafascynował, gdy zobaczyłam, jak tańczy go jedna z instruktorek.

Kto by pomyślał, że "królowej rumby" i miłośniczce spokojnych, sexownych tańców, tak bardzo przypadnie do gustu nowoczesna choreografia.

Fot. Super Express, 14.08.2007

"Super Express" obawia się, że największą gwiazdą tego programu zostanie prowadząca a nie któryś z uczestników.

O tym, że Kinga jest zdolną tancerką, wiedzą wszyscy. Trzeba mieć tylko nadzieję, że jej taneczne popisy nie przyćmią występów tych, którzy zgłosili się do programu z nadzieją, że zrobią karierę.

Pożyjemy, zobaczymy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.