Uwaga: Leppery w natarciu

Ci, którzy nie lubią Andrzeja Leppera i płakali w dniu, gdy pojawił się na salonach - muszą przeżywać trudne chwile. Teraz to już nie tylko jeden Lepper , a w sumie trzech Lepperów chce robić karierę. Są to (kolejność przypadkowa): 19-letnia córka Renata , która pojawi się w "Tańcu z gwiazdami" i 28-letni syn Tomasz, który ma aspiracje, żeby zostać ministrem rolnictwa. Polska rodzina Adamsów? Na nich nawet kolejny misterny plan premiera i połączone siły CBA, ABW i KRUS nie pomogą.

Pewnie wyglądało to mniej więcej tak. Małe Leppery patrzą na tatę i myślą: pójdziemy w jego ślady, też będziemy sławni. Blokowanie dróg jest już passe, wybrały więc przezornie krótszą... drogę. Mają łatwiej, bo tata przetarł szlaki w mediach.

Pierwsza postanowiła "wybić się ponad przeciętność" Renata. Na jej celowniku znalazł się "Taniec z gwiazdami", w którym już wcześniej brylowały córki prominentów (pamiętacie jeszcze Kasię Tusk?). "TzG" to program, który Renata Lepper lubi i szanuje. My też. W TVN już od września - zapowiada się naprawdę niezły spektakl.

eastnews

Wierzymy, że jej się uda. Renata przeszła niezłą metamorfozę. Zrzuciła parę kilo, zafarbowała włos na czarno i skorzystała z dobrodziejstw nowoczesnej kosmetyki - wygląda jak gwiazda . Tak wyglądała wcześniej - inaczej.

fakt 18 lipca 2007

Teraz czekamy na przemianę jej starszego brata - Tomasza. Teraz wygląda tak.

fakt 18 lipca 2007

Syn Leppera jest wymieniany jako kandydat na następcę ojca w ministerstwie rolnictwa. Przyjmuje to odpowiedzialne zadanie z nieskrywaną radością, ponieważ czuje (i zapewne wie), że jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu . "Fakt" zapytał czy jest gotowy objąć to stanowisko:

No pewnie. Skończyłem Akademię Rolniczą, prowadzę gospodarstwo. W każdej chwili jestem gotowy przejąć resort.

Jaki ojciec - taki syn! Nam tylko wydaje się, przed młodszym Lepperem jeszcze trochę pracy . W końcu jego ojciec zmienił sie na przestrzeni lat nie do poznania. Wiadomo - bycie na oczach całego świata nobilituje.

Agencja Wyborcza.pl fot. sławomir kamińskiAgencja Wyborcza.pl fot. wojciech mazur

Pomóżmy Tomaszowi wybrać odpowiedni styl.

Więcej o: