Doda i Radzio - historia wielkiej miłości

Czy jesienią 2002 roku, kiedy Radosław Majdan, bramkarz Wisły Kraków, zadzwonił z propozycją spotkania do Doroty Rabczewskiej, uczestniczki drugiej edycji programu "Bar" i wokalistki zespołu ?Virgin", ktokolwiek mógł przy puszczać, że to początek "polskich Beckhamów"? Pewnie nie, tak samo jak wiosną 2007 roku mało kto spodziewał się końca tej bajki. Jednak Doda i Radek rozwodzą się, a my przypomnijmy najjaśniejsze punkty ich związku.

Tak zaczynała karierę Doda. Nie dziwimy się, że spodobała się Radkowi Majdanowi. Niektórzy źli ludzie nazywali ją "typową dziewczyną piłkarza", która próbuje zaistnieć medialnie. Jakże się mylili.

Oboje szaleni i oboje od początku szaleją za sobą. Zakochani tatuują sobie imię partnera. Radek, aby jeszcze bardziej podkreślić swoje uczucie, ozdabia także swoje ramię wizerunkiem Dody. Pojawiają się wszędzie razem i okazują wzajemne wsparcie. Dorota kibicuje ukochanemu w czasie meczy Wisły. Jej żywiołowy doping przyciąga męskie spojrzenia z trybun i murawy. Doda pojawia się na okładkach pism dla panów. Radek nie tylko tego nie potępia, ale jest dumny .

Fot. KRZYSZTOF KAROLCZYK / Agencja Wyborcza.pl

Para staje się coraz bardziej popularna. Doda jest zapraszana do programów telewizyjnych, Radek odnosi sukcesy na boisku. Coraz częściej mówi się o nich jako o "polskich Beckhamach". Publika uwielbia słuchać wyznań o ich życiu intymnym, pojawia się nawet specjalna strona internetowa , na której można kupować filmiki z "najciekawszymi momentami z życia pary". Majdan występuje w teledysku zespołu Virgin - to szczytowy moment.

W marcu 2005 roku, na dłoniach Doroty i Radka pojawiają się obrączki. Najgłośniejsza para polskiego show-businessu bierze cichy ślub! Dla męża i żony zaczyna się idylla. Radek dla Dody robi wszystko, nawet wnosi ją na rękach na scenę. A ona, wraz z zespołem, zdobywa nagrody m.in. Bursztynowego Słowika Publiczności 42. Sopot Festival w 2005 roku i Superjedynkę na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu rok później.

Od jesieni 2006 roku, w wyniku nieporozumień z zespołem, Doda zaczyna planować solową karierę. Radek Majdan przenosi się z Wisły Kraków do słabszego zespołu ze Szczecina. Ciągłe rozjazdy, wysokie ambicje obojga, narastające plotki o rozstaniu, wreszcie skandal - Majdan bije dziennikarza "Faktu", gdy ten robi mu zdjęcia z inną kobietą. Doda początkowo zapowiada, że zrobi mężowi tylko karczemną awanturę. W niedzielę szok - gwiazda sucho informuje o rozwodzie .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.