Doda pozuje w bikini. Fanka: Tylko ja zwróciłam uwagę na pierścionek? Robi wrażenie

Doda wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Smukła sylwetka piosenkarki nie zdołała odwrócić uwagi fanów od istotnego szczegółu. Internauci od razu to zauważyli.

Doda od lat utrzymuje się na szczycie. Jest już ponad 20 lat na scenie i cieszy się niesłabnącą popularnością, a na swoich koncertach gromadzi prawdziwe tłumy. Wokalistka jest bardzo aktywna także w mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu zgromadziła niemal dwa miliony obserwujących. Ostatnio gwiazda pochwaliła się zdjęciem w stroju kąpielowym. Fani zasypali ją komplementami. Niektórzy zwrócili jednak uwagę na pewien szczegół.

Zobacz wideo Doda zaskakuje! "Chciałam zostać lekarzem"

Doda zapozowała w stroju kąpielowym. Fani patrzą jednak na coś innego

Doda ma na koncie dwa małżeństwa i wiele głośnych związków. Do tej pory piosenkarka nie miała szczęścia w miłości, a jej romantyczne relacje często kończyły się w atmosferze skandalu. Od dłuższego czasu Rabczewska związana jest z Dariuszem Pachutem. Para bardzo rzadko publikuje wspólne kadry w mediach społecznościowych. Zakochani nie wypowiadają się też publicznie na temat swojego związku. Jedno z ostatnich zdjęć zamieszczonych przez wokalistkę może jednak sugerować, że ich relacja wkroczyła na kolejny etap. Gwiazda opublikowała bowiem w swoich social mediach fotografię, na której pozuje w pomarańczowym stroju kąpielowym. Kadr zebrał mnóstwo komplementów. Niektórzy nie zwrócili jednak uwagi na doskonałą formę Dody, a na jej dłoń. Na jej serdecznym palcu można było bowiem dostrzec błyskotkę. "Czy tylko ja zwróciłam uwagę na pierścionek?" - pytała podekscytowana fanka. Myślicie, że piosenkarka już wkrótce po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu. Zdjęcie, które wywołało spekulacje, znajdziecie w naszej galerii.

Teorie spiskowe na temat Dody. Piosenkarka zabrała głos. "Muszę powiedzieć jasno"

Od jakiegoś czasu Doda prowadzi swoją audycję na antenie radia RMF FM. W finałowym odcinku "Dodaphone" gwiazda postanowiła raz na zawsze rozprawić się z teoriami spiskowymi na swój temat, które od jakiegoś czasu krążą w sieci. - Ja bym chciała powiedzieć wprost, że gdybym była tą osobą, za którą oni mnie podejrzewają, ja bym w ogóle tego nie ukrywała, byłabym na maksa dumna. (...) Niestety dla nich, muszę powiedzieć jasno i definitywnie. Kochani, przykro mi, ale nie jestem żadną satanistką, iluminatką i masonką - zakończyła temat wokalistka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.