Szelągowska pokazała stare zdjęcie, na którym pozuje z Darkiem stolarzem. "Wylaszczony do granic możliwości"

Dorota Szelągowska pokazała, jak ona i Darek stolarz wyglądali przed laty. Na jednym z ujęć gwiazda była w ciąży, a Wardziak w formie życia.

Dorota Szelągowska od lat prowadzi programy wnętrzarskie. Obecnie jest gospodynią formatu "Totalne remonty Szelągowskiej", ale widzowie doskonale pamiętają ją też z "Dorota was urządzi", "Domowe rewolucje" czy " Metamorfozy Doroty Szelągowskiej". Niemal od samego początku jej przygody z urządzaniem wnętrz na oczach telewidzów, towarzyszy jej Dariusz Wardziak, który znany jest jako Dariusz stolarz. Jakiś czas temu gwieździe zebrało się na wspomnienia i pokazała archiwalne zdjęcia, na których pozuje u boku ulubionego stolarza. 

Zobacz wideo Szelągowska ma nowego partnera. Woli związek z dala od fleszów?

Dorota Szelągowska i Darek stolarz dekadę temu

Dorota Szelągowska lubi eksperymentować z wizerunkiem, a zwłaszcza z fryzurami. Przez ostatnie lata często się zmieniała. Okazuje się, że na przemiany stawiał też Darek stolarz. Szelągowska postanowiła pokazać, jak ten prezentował się dekadę temu. "Tak wyglądaliśmy na początku "Dorota was urządzi" jakieś dziesięć lat temu" - podpisała zdjęcie, na którym widać, że stolarz nosił krótko przystrzyżone włosy i nie miał zarostu. Na InstaStories córki Katarzyny Grocholi chwilę później pojawił się kolejny kadr - tym razem zrobiony trzy lata później. Szelągowska jest na nim w zaawansowanej ciąży. Wardziak z kolei pozował z uniesioną koszulką, by zaprezentować smukłą i wyćwiczoną sylwetkę. W oczy rzuca się także opalenizna i wyrzeźbiony biceps. Szelągowska nie szczędziła koledze komplementów. "Tak [wyglądaliśmy - red.] siedem lat temu, jak Darek był wylaszczony do granic możliwości, a ja byłam w ciąży" - śmiała się. Wspomniane kadry oraz wiele innych znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Darek stolarz z wąsami. Szelągowska była na nie

Przypomnijmy, że niedawno Dorota Szelągowska pokazała kadr, na którym można było podziwiać Darka stolarza z pokaźnymi wąsami. Charakterystyczny element całkowicie odmienił Wardziaka. Szelągowska jednak nie kryła niechęci do nowego wizerunku kolegi. "W kwestii wąsów jestem na nie, chyba że chodzi o Herculesa Poirot. I kropka" - napisała, nawiązując do jednego z głównych bohaterów powieści Agaty Christie. Na zdjęciu, na którym pozuje z wąsatym stolarzem, na twarzy dekoratorki wnętrz widać było także grymas. Zobaczcie sami TUTAJ. 

Olgądasz "Toatlne remionty Szelągowskiej"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.