Baron oświadczył się Sandrze Kubickiej. Oboje byli już dwukrotnie zaręczeni

Sandra Kubicka pochwaliła się w sieci radosnymi nowinami. Powiedziała "tak" swojemu ukochanemu, Baronowi. Jak się okazuje, muzyk i modelka planowali w przeszłości śluby z byłymi partnerami.

W połowie października 2021 roku Alek Baron i Sandra Kubicka potwierdzili, że są w związku. Od początku internauci nie dawali tej parze wielkich szans, ale wygląda na to, że zakochani przezwyciężyli wszystkie kryzysy. Baron oświadczył się Kubickiej. Modelka i muzyk mają już za sobą kilka nieudanych związków. Każdy z nich dwukrotnie planował stanąć na ślubnym kobiercu. Więcej zdjęć Sandry Kubickiej i Barona znajdziesz na górze strony. 

Zobacz wideo Aleksander Baron rozmawiał z Sandrą Kubicką o PCOS? "Od pięciu lat obserwuje mnie na Instagramie"

Poprzednie związki Sandry Kubickiej

Kubicka i Baron wyjechali na wakacje, które na zawsze pozostaną w ich pamięci. W sieci pojawiło się wyjątkowe nagranie. Mężczyzna padł przez ukochaną na kolana i poprosił ją o rękę. Jak się okazuje, modelka ma już za sobą dwukrotne "tak" z poprzednimi partnerami. Gwiazda była przez pięć lat w relacji z francuskim DJ-em, Cedriciem Gervaisem, z którym wspólnie planowali ślub. Związek zakończył się niepowodzeniem, ponieważ mężczyzna miał problemy z wiernością. W 2019 roku Kubicka poznała brazylijskiego biznesmena, Kaio Alvesa Goncalvesa. Mężczyzna skradł jej serce, o czym chętnie opowiadała w wywiadach. Modelka postanowiła przyjąć jego oświadczyny, jednak ślub się nie odbył. Jak później deklarowała, powodem zerwanych zaręczyn był zbyt imprezowy tryb życia partnera. 

Sandra Kubicka z byłym narzeczonymSandra Kubicka z byłym narzeczonym Fot. KAPiF.pl

Byłe narzeczone Aleksandra Barona

Gitarzysta "Afromental" również może pochwalić się bogatym życiem uczuciowym. W 2014 roku muzyk był związany z Katarzyną Grabowską. Para dużo wspólnie podróżowała i zaręczyła się zaraz po romantycznym wyjeździe do Barcelony. Po kilku tygodniach kobieta nagle rzuciła Barona, czego powodem miała być jego bliska relacja z Edytą Górniak. Później gitarzysta znalazł szczęście u boku wokalistki, Czariny Russell. W 2018 roku Baron postanowił oświadczyć się jej podczas występu na krakowskiej arenie. Ostatecznie ich związek również zakończył się niepowodzeniem. ZOBACZ TEŻ: Sandra Kubicka odpaliła się na obecną dziewczynę eks. "Gdy byliśmy razem wskakiwałaś mu..."

 

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.