Magdalena Stępień w innym wydaniu niż zwykle. Bez filtra i makijażu. "Jest fajnie"

Magdalena Stępień postanowiła zaprezentować się fanom na Instagramie w nieco innym wydaniu niż zazwyczaj. Pokazała, jak wygląda bez grama makijażu.

Magdalena Stępień zyskała sławę dzięki udziałowi w show "Top Model". Nie zrobiła jednak kariery na wybiegach, ale za to wydawało jej się, że znalazła miłość u boku Jakuba Rzeźniczaka, z którym zaszła w ciążę. Piłkarz porzucił ją jednak dla obecnej żony Pauliny, a Magdalena Stępień rodziła synka Oliwiera w samotności i potem samodzielnie go wychowywała. Niestety, to nie był koniec dramatów w jej życiu. Celebrytka przeżyła największą tragedię - jej syn zachorował na rzadki nowotwór wątroby. Zmarł w wieku zaledwie roku.

Zobacz wideo Magdalena Stępień o stracie syna. To wyznanie łamie serce

Magdalena Stępień w innym wydaniu niż zwykle. Tak wygląda bez makijażu

Mimo przeżytej tragedii Magdalena Stępień stara się żyć "normalnie". Pracuje, bywa na salonach, jest aktywna na swoim instagramowym profilu, gdzie utrzymuje kontakt z fanami. Celebrytka chętnie pokazuje im swoją codziennością, reaguje na liczne komentarze. Tym razem postanowiła zaprezentować, jak wygląda bez makijażu. Okazuje się, że w takim wydaniu też dobrze się czuje.

Na InstaStories opublikowała zdjęcie, na którym na jej twarzy nie znajdziemy grama kosmetyków. "Czasem bez makijażu też jest fajnie" - napisała Magdalena Stępień w opisie fotografii. Ze względu na to, że fotka trafiła jedynie na InstaStories, nie wiemy, co o naturalnym looku Magdaleny Stępień sądzą jej fani. Można jednak podejrzewać, że są oczarowani. Celebrytka prezentuje się doskonale i może pochwalić się idealną cerą, bez żadnych niedoskonałości. Zdjęcie Magdaleny Stępień bez makijażu znajdziecie w galerii na górze strony. 

Magdalena Stępień reaguje na hejterskie komentarze

Niestety, Magdalena Stępień nie zawsze ma do czynienia jedynie z przychylnymi jej internautami i również na nią spada hejt. Czasem zdarza się jej na niego zareagować, tak jak zrobiła to jakiś czas temu, gdy zaprezentowała się fanom w stroju kąpielowym. Wtedy złośliwi internauci zaczęli jej wytykać, że przytyła! Magdalena Stępień nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi. "Wczoraj dostałam komentarz pod zdjęciem: schudnij, bo tyjesz w oczach. Nie dziękuję, nie skorzystam! Dobrze się czuję w swoim ciele. Chwilami przerażają mnie niektórzy ludzie" - podkreśliła Stępień.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.