Wytatuowała 98 proc. powierzchni ciała. Widząc stare zdjęcie, aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba

Amber Luke wytatuowała ponad 98 proc. powierzchni swojego ciała. Kobieta ma także mnóstwo kolczyków i rozcięty na pół język, aby przypominał ten należący do jaszczurki. W sieci pochwaliła się zdjęciem sprzed lat. Przemiana, którą przeszła - szokuje.

Amber Luke pochodzi z Australii i zasłynęła w sieci z kontrowersyjnego wyglądu. W opisie konta na TikToku określa się jako "biała smoczyca o niebieskich oczach" i nie chodzi tu o niebieskie tęczówki, ale kolor białka oka, który wytatuowała właśnie w turkusowym kolorze. Przez kilka lat ozdabiała skórę atramentem i teraz prawie w całości pokryta jest tatuażami. Jej konto, na którym z dumą eksponuje zmodyfikowane ciało, ma już ponad 181 tys. polubień. W sieci udostępniła ostatnio zdjęcie z 2013 roku. Kobieta przez dziesięć lat przeszła spektakularną metamorfozę i ma tyle samo wielbicieli, co przeciwników.

Zobacz wideo Kamila Wybrańczyk, partnerka Artura Szpilki, tańczy w bikini. Spójrzcie na te tatuaże

Amber Luke wytatuowała 98 proc. powierzchni swojego ciała. Dziewięć lat temu wyglądała zupełnie inaczej

Amber Luke wprawiła fanów w osłupienie zdjęciem z 2013 roku. Kobieta wyglądała wtedy zupełnie inaczej i nie wyróżniała się wśród rówieśniczek. Jej skóra była gładka i nie miała wtedy jeszcze żadnego tatuażu. Na fotografii widzimy ją w lekko podkręconych blond włosach i delikatnym makijażu. Luke ma jedynie podkreślone oczy niebieskim cieniem i tuszem, a na usta nałożyła różową pomadkę. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.

Proces przemiany zaczęła w wieku 16 lat. Najpierw zrobiła kilka kolczyków i pierwsze tatuaże. Ozdabianie ciała atramentem tak bardzo przypadło jej do gustu, że szybko przerodziło się w nowe hobby. Teraz prawie całą powierzchnię ciała ma pokrytą tuszem. Na tatuaże i modyfikacje ciała wydała już ponad 250 tys. dolarów, czyli w przeliczeniu ponad milion złotych. Luke twierdzi, że dzięki temu czuje się wyjątkowo i kontrowersyjny wygląd pozwala jej wyróżnić się z tłumu. Kobieta przyznała, że dopiero teraz jest szczęśliwa i czuje się spełniona.

Amber LukeAmber Luke fot. facebook.com/ Ambs Luke

Więcej zdjęć Amber Luke z ciałem pokrytym w 98 procentach tatuażami znajdziesz w galerii na górze strony.

Jak na tak radykalną zmianę w wyglądzie Amber Luke reagują użytkownicy TikToka? Możecie się zdziwić. Luke, owszem, wywołuje kontrowersje, ale ludzie doceniają, że idzie własną drogą i żyje w zgodzie z samą sobą.

Wyglądasz jak zupełnie inna osoba, wciąż tak samo atrakcyjna, ale mimo wszystko to szalona przemiana.
Byłbym dumny, mając taką osobę w rodzinie. Jesteś bardzo kreatywna i wyjątkowa.
Życie jest krótkie, więc żyj po swojemu - czytamy w komentarzach pod filmikami Amber Luke na TikToku.

Zobacz też: Afera w BBC. Widzowie są oburzeni. Po ogłoszeniu nominacji do Oscarów wpłynęło ponad 600 skarg

Więcej o:
Copyright © Agora SA