Tiktokerka ubiera się jak nastolatka. Uwielbia kreacje podkreślające figurę. Nie zgadniecie, ile ma lat

Risa Flashner słynie z odważnych stylizacji. Nie przeszkadza jej to, że najczęściej sięga po ubrania dla nastolatek. Mimo że styl celebrytki zwykle spotyka się z krytyką ze strony internautów, nie zamierza się zmieniać. Publikując jedno z najnowszych nagrań, mocno się zaskoczyła.

Risa Flashner ma 49 lat. Na co dzień mieszka w Las Vegas, gdzie pracuje jako makijażystka. Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych. Prowadzi własny kanał w serwisie YouTube oraz profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 50 tysięcy użytkowników. Od niedawna publikuje także na TikToku. Są to głównie krótkie nagrania z garderoby, pokazujące jej codzienne stylizacje.

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

Risa Flashner zaskakuje niecodziennymi stylizacjami, przez co zmaga się z krytyką internautów. Tym razem obserwatorzy pozytywnie ją zaskoczyli

Risa Flashner uwielbia krótkie spódniczki, kuse topy i głębokie dekolty. Nie stroni od błyszczących dodatków, a najczęściej są to długie, lśniące kolczyki. Cały look podkreśla mocnym makijażem. Na jednym z nagrań na TikToku przyznała, że często mierzy się z nieprzychylnymi komentarzami od internautów, którzy zwracają uwagę na jej wiek i rzekomo nieodpowiedni strój. Zdecydowała się odpowiedzieć.

Mam ponad 40 lat i mam się ubierać adekwatnie do wieku? Nie sądzę - wyznała stanowczo Risa na TikToku.
 

Chcąc zagrać na nosie krytykującym obserwatorom, opublikowała wideo, ukazujące ją w kilku przebojowych stylizacjach m.in. dopasowanym kombinezonie czy krótkiej spódniczce. Nagranie zdobyło popularność i dotarło do sporej liczby użytkowników TikToka. Odważne kreacje Risy Flashner zazwyczaj spotykały się z nieprzychylnym odbiorem internautów, ale tym razem było inaczej. Ku zdziwieniu tiktokerki, w komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów.

WOW. Wyglądasz wspaniale. Sama mam 49 lat i chętnie założyłabym to samo.
Jesteś cudowna! Pozostań sobą, nie daj się tej krytyce.
Gdybym miała takie ciało jak ty, nosiłabym te same ubrania.
Ja mam 20 lat i zazdroszczę ci wyglądu. Wymiatasz! - czytamy w komentarzach na TikToku.

Okazało się, że wielu osobom wyjątkowy styl makijażystki mocno przypadł do gustu. Risa podziękowała fanom za wsparcie, którego kompletnie się nie spodziewała. Obiecała, że nie nigdy nie przestanie w siebie wierzyć i nie da się hejterom. Podkreśliła, że nadal będzie pokazywać nietuzinkowe stylizacje, które pasują nie tylko nastolatkom, ale i 49-letnim kobietom.

Jak oceniacie styl Risy Flashner?

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.