23-letnia tiktokerka porównała męskie i damskie starzenie się. Była załamana

23-letnia tiktokerka miała dość społecznej presji i wmawiania kobietom, że z wiekiem tracą na atrakcyjności. Zdecydowała, że 2023 rok należy do pewnych siebie kobiet, które powinny czuć się dobrze w swojej skórze i celebrować życie niezależnie od wieku.

Lowri Rose jest modelką na OnlyFans, ale korzysta też z TikToka. Na jednym z ostatnich filmików opublikowanych na koncie "realbarbiespice" dziewczyna opowiedziała, jak bardzo niszcząca była dla niej świadomość, że kobiety mają określoną "datę ważności" i w pewnym wieku po prostu przestają być atrakcyjne. Teraz 23-latka zupełnie zmieniła podejście i twierdzi, że tego typu bzdury są od małego wmawiane kobietom i trzeba się im przeciwstawić.

Zobacz wideo Prawniczka, modelka, trenerka personalna. Oto, kim są żony i partnerki polskich skoczków narciarskich

'40 kontra 20'. Tom Grabowski"40 kontra 20". 44-letni Tom w latach 90. reklamował legendarną Nokię 3310

23-letnia tiktokerka była przerażona, że się starzeje. "Byłam kompletnie załamana"

Tiktokerka Lowri Rose powiedziała dość społecznym przekonaniom, że starsze kobiety nie są atrakcyjne. Teraz skupia się na tym, aby je gloryfikować. Na TikToku opublikowała krótki filmik, oznaczając go tagiem "#ilovewomen", w którym wyjaśniła, jak bardzo zmieniła swoje podejście do nieuniknionego upływu czasu. Rose przyznała, że bardzo długo była załamana tym, że będzie miała zmarszczki i przestanie być postrzegana jako atrakcyjna. Dodała, że dopiero po czasie uświadomiła sobie, że na starzenie się mężczyzn patrzy się zupełnie inaczej i postrzega jako nobliwe.

Przez kilka miesięcy byłam kompletnie załamana. Przerażało mnie to, że się zestarzeję, przestanę już być atrakcyjna i nikt nie będzie już mną zainteresowany - wyznała.

23-latka kompletnie zmieniła podejście i teraz chce  wspierać kobiety w każdym wieku, aby czuły się dobrze i swobodnie w swoim ciele.

Teraz nie mogę uwierzyć, że dałam się wkręcić w tę bzdurę. Kiedy widzę starszych facetów, to od razu myślę, że wyglądają super, a kiedy patrzę na starsze kobiety... one po prostu nie mają takiej samej energii. (...) Wmawia się kobietom, że mają "datę ważności" i po 30-tce są już do niczego. Babki, jesteście fantastyczne. (...) Niech 2023 rok będzie czasem, kiedy celebrujemy starsze kobiety w bikini, które wyglądają fenomenalnie i cieszą się życiem - dodała.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Wygląda na to, że społeczna presja na bycie wiecznie młodym dotyka absolutnie wszystkich. W komentarzach pod filmikiem "realbarbiespice" na TikToku odezwały się inne dziewczyny, które także czują się nieustannie "straszone" utratą atrakcyjności wraz z wiekiem. Problem dotyka bardzo młodych dziewczyn, które jeszcze będąc nastolatkami, już czują się "staro" i zamiast cieszyć się życiem, załamują się. Trudno się dziwić, presja mediów społecznościowych na idealny wygląd jest ogromna. Na gładko wyprasowanych twarzach celebrytek na Instagramie nie widać zmarszczek i porów skóry, a młode dziewczyny często właśnie do nich się porównują.

Ja już od dwóch lat jestem tym załamana.
Przez kilka miesięcy? Ja jestem załamana, odkąd skończyłam 19 lat, a mam dopiero 26! Nie mogę nic oglądać w telewizji, bo jedyne, o czym wtedy myślę, to starzenie się. Jestem z tobą!
Masz totalną rację! Nauczaj, królowo - czytamy w komentarzach.
 

Dagmara Kaźmierska"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska gorzko o byłej przyjaciółce

Zobacz też: Sebastian Fabijański na Fame MMA 17. Z kim zawalczy w klatce? To znany raper. "Zaskakujące zestawieni

 
Więcej o: