Męczyła się z dużym biustem, a babcia podsunęła jej pomysł na biznes. Tak zbiła fortunę

Samantha Ryder miała trudności z kupieniem biustonosza, który dobrze podtrzymałby jej biust. Skorzystała z rady babci i szybko wpadła na pomysł na dochodowy biznes.

Posiadaczki dużego biustu często borykają się z różnymi problemami, o czym przekonała się Samantha Ryder. Kobieta długo szukała idealnego biustonosza, który poprawiłby jej komfort przy codziennym funkcjonowaniu i byłby idealnie dopasowany. Tak właśnie zrodził się pomysł na dochodowy biznes.

Zobacz wideo Julia Kamińska skrytykowana za pokazanie biustu w akcji "Dekolt dla Białorusi". Komentuje: Mam do tego prawo. To świadome zagranie

Bog Boy, Karolina SzostakBig Boy przeszedł ogromną metamorfozę. Nie tylko on dużo schudł

Duży biust był dla niej problemem. Zasięgnęła rady babci

Krótko po rozstaniu z partnerem Samanta Ryder wybrała się do jednego ze sklepów bieliźnianych, aby zakupić nowy stanik. Niestety problemy zaczęły się pojawiać już przy poszukiwaniu odpowiedniego rozmiaru. Kobieta jest posiadaczką biustu w rozmiarze E i natychmiast zaczęła się zastanawiać, jak radzą sobie kobiety obdarzone jeszcze większymi piersiami. 

Wybrałam się do sklepu w poszukiwaniu wygodnego biustonosza w odpowiednim rozmiarze. Nie znalazłam niczego dla pań o większym biuście. Pomyślałam, że skoro ja mam taki problem, to co z kobietami, które mają jeszcze większy biust. Czy naprawdę nie ma dla nas ratunku? - mówiła Samantha Ryder w rozmowie z "The Sun".

Po powrocie ze sklepu kobieta udała się do babci, aby zapytać, jak może się uporać z problemem. Ta zasugerowała, aby podkleiła piersi taśmą fizjoterapeutyczną i w ten sposób zrodził się pomysł na biznes. Wieczorami pracowała nad prototypami nowego produktu i otworzyła biznes.

Powiedziała mi: "dlaczego nie spróbujesz?". Nie zastanawiałam się długo, taśma była rozciągliwa, ale wiedziałam, że potrzebuję większego materiału.

Samantha Ryder zaczęła promować taśmy podtrzymujące biust w mediach społecznościowych i natychmiast dotarła do dużego grona klientek. Jej projekt zaczęły nosić nawet znane kobiety, takie jak Vicky Pattison.

Leia ParkerMa największy biust w Wielkiej Brytanii. Pasażerowie nie mogli tego wytrzymać

Więcej o: