Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zafundowała sobie kolczyk. Wybrała dziwne miejsce

Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się nowym kolczykiem. Trzeba przyznać, nietypowe miejsce na tego typu ozdobę.

Izabela Juszczak zdobyła popularność, występując w piątej odsłonie matrymonialnego show TVN-u "Ślub od pierwszego wejrzenia". Celebrytka szybko zyskała fanów, a na Instagramie niemal 130 tysięcy obserwatorów. Iza chętnie relacjonuje, jak wygląda jej codzienność. Teraz pochwaliła się, że udała się do salonu piercingu, z którego wyszła z pamiątką. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Maffashion, tatuaże Doroty Szelągowskiej Szelągowska i Chylińska żałowały, że zrobiły sobie te tatuaże. Bieber też popełniła błąd

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza zaszalała z kolczykiem

Iza zdecydowała się na kolczyk. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie miejsce, które wybrała. Celebrytka zażyczyła sobie wszak, by ozdobę umieścić na.... dekolcie. 

Wybieram się na piercing dzisiaj. Tak na piercing. Już od dłuższego czasu to planowałam i akurat znalazłam fajne miejsce. Dostałam na dzisiaj termin, więc super. Cieszę się bardzo. A co? Kiedy jak nie teraz? - pytała retorycznie.

Później na InstaStories pokazała nagrania z salonu, w którym zdecydowała się na zabieg. 

Już jest! Jest piękny - mówiła, robiąc zbliżenia na błyskotkę.

A później dodała:

Ja już mam swój surface [kolczyk znajdujący się na powierzchni ciała, płasko do niej przylegajacy - red.]. Patrzcie, jakie mam zaj***ste cudo - chwaliła się.

Iza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' zdecydowała się na kolczykaIza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' zdecydowała się na kolczyka Fot. Instagram//iziiij85

Iza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' zdecydowała się na kolczykaIza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' zdecydowała się na kolczyka Fot. Instagram//iziiij85

Jak widać Iza była zadowolona z efektu końcowego. To nie pierwszy koczyk, na który się zdecydowała. Celebrytka ma przekłute uszy. Wcześniej zafundowała sobie też kolczyka na twarzy, nad ustami. Jak wam podoba się w takiej odsłonie? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

ZOBACZ TEŻ: Afera za kulisami "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Chorzewska krytykuje poglądy nowego eksperta. "Wstyd". Odpowiedział

Więcej o: