Kasia Tusk rok po drugiej ciąży odsłoniła brzuch. Takie kadry są rzadkością. Fani: Figura marzenie

Kasia Tusk regularnie publikuje w mediach społecznościowych wpisy modowe i lifestylowe. Tym razem podzieliła się wideo z krótkiego pobytu w Warszawie. Pokazała się w letniej stylizacji, która podkreśliła jej figurę.

Kasia Tusk w mediach społecznościowych chętnie dzieli się informacjami na temat mody, jednak chroni prywatność rodziny. Blogerka i jej mąż Stanisław Cudny wychowują dwie córki, ale nie pokazują ich wizerunków. Na co dzień mieszkają w Sopocie, jednak w ostatnim czasie córka Donalda Tuska razem z pociechami wybrała się do Warszawy. Podzieliła się krótkim nagraniem z tego dnia i przy okazji odsłoniła brzuch. Takie kadry na jej profilu są rzadkością. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazdy wspominają poród. Aktorka z "Julii" tak krzyczała, że wezwano policję, Lewandowska straciła dużo krwi

Zobacz wideo Kasia Tusk na spacerze z rodziną. Był nawet Donald Tusk

Kasia Tusk na nietypowych kadrach. Odsłoniła brzuch i pokazała kąpiel pod prysznicem

Kasia Tusk razem z córkami spędziła aktywny dzień w stolicy. Blogerka nagrała krótkie wideo, na którym fani mogli podejrzeć, jak wykorzystała rodzinny czas. Córka byłego premiera mogłaby narzucić na siebie cokolwiek, a i tak zawsze wygląda elegancko i z klasą. Rzadko kiedy prezentuje jednak takie kadry. Nagrała kąpiel pod prysznicem, a także odsłoniła brzuch, ubrana w krótkie szorty w paski i białe, lniane kimono. 

Stolica na jeden dzień: Łazienki Królewskie. Wystawa czasowa na Zamku Królewskim "Botticelli opowiada historię" - napisała.

Podczas zwiedzania Łazienek Królewskich blogerka miała na sobie stylowa, białą sukienkę

 

Internauci w komentarzach zachwycali się nie tylko stylistyką blogerki, ale i jej nienaganną figurą. 

Figura marzenie.
Uwielbiam.
Cudowna figura, Kasiu - czytamy.

Więcej zdjęć Kasi Tusk znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.