Marcelina Ziętek zachwyca w bikini. Dziewczyna Piotra Żyły szaleje w jacuzzi

Marcelina Ziętek aktualnie wypoczywa w Ustroniu. Partnerka Piotra Żyły zapozowała do zdjęć w czerwonym stroju kąpielowym. Internauci zareagowali bardzo entuzjastycznie.

Marcelina Ziętek rozpoznawalność zyskała dzięki rolom w takich produkcjach, jak "19+" czy "Szkoła". Od ponad roku brunetka oficjalnie związana jest z polskim skoczkiem, Piotrem Żyłą. Miss Południa Nastolatek aktywnie prowadzi media społecznościowe. Na Instagramie zdobyła już pokaźne grono obserwatorów, jej profil śledzi bowiem niemal 100 tysięcy osób. Ostatnio followersi mieli okazję podziwiać nienaganną figurę Marceliny.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak znika z "Dzień dobry TVN". Wiemy, co planuje robić w wakacje

Marcelina Ziętek na wakacjach. Wypoczywa nad basenem w ognistym bikini

Gwiazda wypoczywa w Ustroniu, gdzie korzysta z licznych udogodnień. Od kilku dni czas spędza nad basenem i w jacuzzi. Nie zapomina przy tym o skrzętnym relacjonowaniu każdego wyjścia na Instagramie. Niedawno prezentowała wdzięki w czarnym bikini, teraz postawiła na ognistą czerwień. Dziewczyna Piotra Żyły opublikowała w mediach społecznościowych serię zdjęć i filmików, na których widzimy, jak wypoczywa w jaskrawym kostiumie.

Kolejny dzień basenowych szaleństw - czytamy w opisie.

Obok fotografii nie przeszli obojętnie użytkownicy Instagrama. Zgodnie uznali, że Marcelina Ziętek w czerwonym kostiumie kąpielowym prezentuje się zachwycająco.

 
Śliczna jak zawsze.
Ślicznotka!
Piękność - komplementowali partnerkę Piotra Żyły.

Z relacji na Instagramie wiemy również, że wolne dni nie upływają Marcelinie jedynie na beztroskim leżakowaniu. Modelka postanowiła pomóc przy domowej produkcji przetworów na zimę. Zaprezentowała równy rząd słoików z ogórkami.

Więcej o: