Marcelina Ziętek korzysta z pięknej pogody i wyleguje się na leżaku w bikini. "Piotrek to szczęściarz"

Na profilu Marceliny Ziętek pojawiła się nowa seria zdjęć. Partnerka Piotra Żyły pozuje na nich ubrana w bikini. Towarzyszy jej ktoś wyjątkowy.

Marcelina Ziętek pojawiła się w polskim show-biznesie za sprawą udziału w serialu "19+"  oraz "Szkoła", czyli produkcji stacji TVN. Prawdziwym zainteresowaniem ze strony mediów zaczęła cieszyć się jednak dopiero za sprawą związku ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Młodsza partnerka sportowca może pochwalić się na Instagramie gronem 95,8 tysiąca obserwujących, z którymi pozostaje w stałym kontakcie, publikując zdjęcia z sesji, planu zdjęciowego i codziennych aktywności. Na najnowszych zdjęciach zapozowała zaś w bikini z wyjątkowym towarzyszem. 

Zobacz wideo Piotr Żyła włącza magnetofon i śpiewa. Jak mu poszło?

Marcelina Ziętek wyleguje się na słońcu w bikini. Towarzyszy jej ukochany pies

1 lipca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Psa. Dla Marceliny Ziętek stał się on okazją do zaprezentowania fanom zarówno swojego pupila, jak i wdzięków w bikini. Aktorka opublikowała na Instagramie dwa wpisy, serię zdjęć oraz krótkie nagranie, na których wyleguje się na leżaku w promieniach słońca, ubrana w dwuczęściowy strój kąpielowy. Towarzyszy jej ukochany pies rasy szpic miniaturowy, który niegdyś stał się powodem kłótni z byłą żoną Piotra Żyły.

Zdjęcie zostało wykonane w rodzinnych stronach skoczka, Ustroniu, gdzie w zeszłym roku Piotr Żyłą kupił dom. Zostało opatrzone podpisem:

Najlepszy przyjaciel człowieka #love #dogs #myboys #międzynarodowydzieńpsa.
 

W komentarzach szybko pojawiły się komentarze od wiernych fanów, które zdominowały komplementy pod adresem Marceliny:

Piotrek to szczęściarz.
Przepiękna.
Wyglądasz bosko.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.