Ma największe policzki na świecie. Modelka pokazała, jak wyglądała nim ostrzyknęła sobie twarz. Trudno ją poznać

Anastasia Pokreshchuk od kilku lat regularnie wypełnia sobie policzki. Ostatnio fani poprosili, aby pokazała, jak wyglądała w naturalnej odsłonie. Trudno ją poznać.

Anastasia Pokreshchuk to ukraińska modelka, która jednocześnie jest posiadaczką największych policzków na świecie. Po raz pierwszy postanowiła zaingerować w urodę, mając 26 lat i od tego czasu zmieniła się nie do poznania.

Zobacz wideo Sebastian Kowalczyk zachwala Marlenę Sojkę. Kogo jeszcze zaliczył do turbolasek? [Lista Plotka]

dom Marcina MilleraMarcin Miller mieszka w luksusie, ale to ogród robi robotę. Spójrzcie na ten taras

Modelka jest posiadaczką największych policzków na świecie

33-latka na przestrzeni lat wielokrotnie wstrzykiwała sobie wypełniacze, które uwydatniły jej policzki. Efekt bardzo jej się spodobał, jednak nie był wystarczający. Jej uzależnienie stało się niebezpieczne. Mimo licznych ostrzeżeń lekarzy nie ma zamiaru rezygnować z kolejnych zabiegów.

Po tym, jak wypełniono mi policzki i zobaczyłam zmiany, zakochałam się w nich. Możecie pomyśleć, że są za duże, ale ja uważam, że są trochę małe. Muszę je wkrótce odświeżyć - wyznała w rozmowie z "The Sun".

Tak wyglądała kiedyś posiadaczka największych policzków na świecie

Jak podaje tabloid, Anastasia Pokreshchuk wydała na wypełniacze 1500 funtów, czyli ponad osiem tysięcy złotych. Oprócz tego zainwestowała w implanty, licówki, botoks w czole, a ponadto przefarbowała włosy na różowo. Jej aktualny wizerunek jest bardzo charakterystyczny.

Simon CowellSimon Cowell pozbył się wypełniaczy. Bał się go własny syn

Ostatnio posiadaczka największych policzków na świecie na prośbę fanów z Tik Toka pokazała, jak wyglądała bez wypełniaczy. Trzeba przyznać, że trudno ją poznać. Jeszcze kilka lat temu miała powiększone jedynie usta i blond włosy. Takim wyglądem z pewnością nie wyróżniała się z tłumu. 

W mediach społecznościowych można znaleźć również inne stare zdjęcia Anastasii Pokreshchuk.

 
 
 

Zobacz też: Metamorfoza okazała się tragedią. Skończyło się histerycznym płaczem

Więcej o: