Emilia Dankwa pozuje na plaży. 17-letnia gwiazda "Rodzinki.pl" zachwyca w ażurowym topie

Emilia Dankwa wzięła udział w sesji zdjęciowej na plaży. Efektami pochwaliła się na Instagramie. 17-latka wyrosła na piękną kobietę.

Emilia Dankwa znana jest głównie z roli w popularnym serialu "Rodzinka.pl", gdzie grała Zosię, przyjaciółkę Kacpra. Później zobaczyliśmy aktorkę w takich serialach jak "Prawo Agaty" czy "Na krawędzi", gdzie zagrała role epizodyczne. W 2020 roku TVP podjęła decyzję o zakończeniu produkcji, jednak Emilia Dankwa cały czas korzysta ze swojej popularności. Chociaż nie rozwija aktorskiej kariery, jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 116 tys. osób. Influencerka z fanami dzieli się urywkami życia prywatnego, podróżami, a także okazjonalną pracą w show-biznesie. Dankwa próbuje sił także jako modelka. W najnowszym poście pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej znad Bałtyku. Piękne kadry zachwyciły fanów.

Zobacz wideo Zdała relację

Emilia Dankwa pozuje na plaży w ażurowym topie. Zachwyca!

17-letnia gwiazda rozwija się na przeróżnych polach. Coraz częściej możemy podziwiać ją w roli modelki. Niedawno pojawiła się w roli modelki w "Pytaniu na śniadanie", gdzie prezentowała weselne stylizacje. Tym razem zapozowała przed obiektywem fotografa na plaży w Pogorzelicy o zachodzie słońca. Piękna sceneria idealnie współgrała z modelką. Emilia Dankwa miała na sobie ażurowy, beżowy top, który pięknie zgrał się z jej karnacją. Tym razem celebrytka postawiła na naturalne włosy, które wyglądają fenomenalnie i naturalny makijaż. Aż trudno uwierzyć, że to mała Zosia, do której przywykliśmy. 

 

Sesją byli zachwyceni także obserwatorzy. Pod zdjęciami znalazło się wiele komplementów i pozytywnych komentarzy.

Wyglądasz zjawiskowo.
Te oczy.
Subtelnie, kobieco i z klasą.

A wy, co sądzicie o sesji Emilii?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.