Małgorzata Kożuchowska w bikini pluska się wśród fal. Fani urzeczeni. "Afrodyta z morskiej piany!"

Małgorzata Kożuchowska przebywa na wakacjach na Mazurach. Beztroskimi chwilami podzieliła się za pośrednictwem Instagrama, publikując zdjęcia w bikini.

Małgorzata Kożuchowska od wielu może pochwalić się stabilną pozycją w polskim show-biznesie. Zawdzięcza ją przede wszystkim rozpoznawalności zyskanej za sprawą udziału w produkcjach telewizyjnych takich jak "M jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Uważana jest także za ikonę stylu oraz przykład łączenia udanego życia zawodowego z prywatnym. Ku uciesze swoich obserwatorów, aktorka zamieściła na Instagramie dwa zdjęcia z wakacyjnego wypoczynku, na których pozuje w wodzie ubrana w bikini

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była na masażu twarzy

Wakacje Małgorzaty Kożuchowskiej. Pokazała zdjęcia w bikini, a fani oniemieli z zachwytu

Kilka dni temu Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych relacją z urlopu, który w tym roku spędza na Mazurach. Wszystko wskazuje na to, że wypoczynek mija jej na wymarzonych przyjemnościach, gdyż na profilu aktorki pojawiły się nowe dwa zdjęcia.

Widzimy na nich uśmiechniętą od ucha do ucha Małgorzatę Kożuchowską, która ubrana w klasyczny dwuczęściowy strój kąpielowy pluska się radośnie i beztrosko w wodzie. Żeby nie było żadnych wątpliwości co do tego, jak wiele radości sprawia jej ta forma spędzania czasu, fotografie zostały opatrzone podpisem:

Jeśli chodzi o wakacje, to jestem jak dziecko! Kocham je!
 

Nie trzeba było długo czekać na odzew ze strony fanów. W komentarzach posypała się lawina komplementów:

Kocham Małgosia tę twoją energię - totalne źródło i brak metryki stamtąd bije! Odpoczywaj.
Niczym Afrodyta wyłaniająca się z morskiej piany... MEGA!
Piękne zdjęcie! Śliczna Gosia i ten piękny uśmiech! Mega!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.